Круглий стіл “Проблеми вдосконалення статусу територіальної громади району в місті в контексті другого етапу конституційної реформи в Україні”

16 лютого 2005 року відбудеться круглий стіл "Проблеми вдосконалення статусу територіальної громади району в місті в контексті другого етапу конституційної реформи в Україні".

16 лютого 2005 року відбудеться круглий стіл “Проблеми вдосконалення статусу територіальної громади району в місті в контексті другого етапу конституційної реформи в Україні”.

Організатори: Асоціація міст України та громад, Фонд сприяння місцевому самоврядуванню України, Шевченківська районна у м. Києві рада, Шевченківська районна у м. Києві державна адміністрація за участі Комітету ВРУ з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Інституту громадянського суспільства, Науково-дослідного інститутут соціально-економічних проблем міста.

У засіданні круглого столу передбачається участь народних депутатів України, депутатів міських та районних у місті рад, представники органів самоорганізації населення, працівники міських та районних у містах органів місцевого самоврядування, муніципальна громадськість та представники ЗМІ.

Місце проведення : м. Київ, вул. Володимирська 57 (Будинок Вчителя)

Контакти: 044-227-54-11, 234-70-96

Олександра Горячева, менеджер програми
“Посилення впливу громадянського суспільства”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: goriacheva@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: