Круглий стіл “Підсумки інформаційної діяльності Центру європейської інформації в місті Сімферополь у 2009 році”

18 грудня 2009 року об 11.00 в Центрі європейської інформації на базі Кримської республіканської установи "Універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка" відбудеться круглий стіл, присвячений підбиттю підсумків діяльності ЦЄІ у 2009 році, а також презентації стратегії його діяльності на 2010 рік.

У заході візьмуть участь партнери Центру європейської інформації: представники Кримської республіканської установи “Універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка” та громадської організації РРА “Крим-перспектива”.

Центр європейської інформації в місті Сімферополь було засновано 18 грудня 2008 року за ініціативи та підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Поява Центру європейської інформації зумовлена потребою у підвищенні обізнаності громадськості АР Крим про різні аспекти європейської інтеграції.

Проект “Центр європейської інформації” в м. Сімферополь реалізується у співпраці громадської організації РРА “Крим-перспектива” та Кримської республіканської установи “Універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка”.

Сімферопольський ЦЄІ є складовою Всеукраїнської мережі Центрів європейської інформації.

Метою діяльності Центру є надання широкого доступу до інформаційних ресурсів з питань європейської інтеграції та поширення знань про Європейський Союз, відносини між Україною та ЄС, політику європейської інтеграції України та європейські цінності.

До участі запрошуються організації, що мають досвід співробітництва з організаціями країн Європейського Союзу, журналісти, викладачі загальноосвітніх шкіл та ВНЗ, студенти та всі зацікавлені у тематиці євроінтеграції.

Початок заходу: 11:00, 18 грудня 2009.

Місце проведення: ЦЄІ (Центр європейської інформації), Кримська республіканська установа “Універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка”.

Адреса: м. Сімферополь, вул. Набережна, 29А,

Реєстрація на місці.

Детальну інформацію можна отримати: 0509326789, schamkov@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: