Круглий стіл “Організаційно-правові проблеми взаємодії органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів в умовах суспільно-політичної кризи в Україні”

15 грудня 2004 року відбудеться круглий стіл "Організаційно-правові проблеми взаємодії органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів в умовах суспільно-політичної кризи в Україні".

15 грудня 2004 року відбудеться круглий стіл “Організаційно-правові проблеми взаємодії органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів в умовах суспільно-політичної кризи в Україні”.

Мета круглого столу — обговорення перспектив налагодження партнерських відносин між органами місцевого самоврядування та правоохоронними органами, питань координації їх діяльності, що дозволить забезпечити ефективну охорону прав громадян та підтримання правопорядку в кризових умовах, а також проведення голосування 26  грудня 2004 року у повній відповідності до вимог чинного виборчого законодавства України.

У засіданні круглого столу передюачається участь народних депутатів України, міських голів та депутатів місцевих рад, представників МВС України, Генеральної прокуратури України, СБУ, науковців, ЗМІ.

Місце проведення: м. Київ, вул. Еспланадна 4, к. 727

Організатор: Асоціація міст України та громад

Контактний телефон: 044-227-54-11

Олександра Горячева, менеджер програми
“Посилення впливу громадянського суспільства”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: goriacheva@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: