Круглий стіл на тему «Засекречення генеральних планів міст України – стратегічна необхідність чи рудимент закритого суспільства?»

23 квітня 2010 року у м. Києві буде організовано круглий стіл на тему «Засекречення генеральних планів міст України – стратегічна необхідність чи рудимент закритого суспільства?».

Місце проведення заходу – Приміщення ІА «Укрінформ», адреса – вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. “Театральна”).

Початок заходу – 11.00, тривалість заходу – чотири години.

Мета круглого столу: обговорити широкий спектр суспільних проблем, пов’язаних із неможливістю реалізації громадянами України права на доступ до генеральних планів міст, та сформувати програму дій для скасування незаконного обмеження доступу до ключового документу з питань містобудування. Під час заходу будуть оприлюднені результати громадського моніторингу доступності Генеральних планів у понад 100 українських містах.

До участі у заході запрошені зацікавлені представники громадськості та бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування, науковці, журналісти.

В ході роботи круглого столу планується розглянути такі питання (не обмежуючись лише ними):

  • можливості громадської участі у плануванні і розвитку міст та проблема засекречення генпланів;
  • корупція в органах державної влади, місцевого самоврядування, бізнес-структурах та науково-дослідницьких установах та проблема засекречення генеральних планів;
  • узгодження громадських, державних та приватних інтересів в контексті проблеми засекречення генеральних планів;
  • розвиток бізнесу та проблема засекречення генеральних планів;
  • тощо.

 

З додаткових питань щодо заходу звертайтесь за телефоном 0676409440 або e-mail: zahumanrights@gmail.com до Юлії Ращупкіної.

 

Круглий стіл проводиться у рамках проекту Східноукраїнського центру громадських ініціатив «Через доступ до Генпланів – до містобудування без корупції». Проект має на меті вирішити проблему незаконного обмеження доступу до генеральних планів міст України та їх картографічних складових грифами «Для службового користування» (ДСК) та «Таємно». Ця ініціатива Центру підтримана у рамках програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: