Конкурсний відбір учасників 55-ї Генеральної Асамблеї Асоціації Атлантичного Договору (ГА ААД) від регіонів України

7-10 жовтня 2009 року в Києві відбудеться 55-а Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору – найбільш представницького громадського форуму з питань безпеки, який відбувається щорічно в одній з країн.

7-8 жовтня відбудуться, також, 14-а Генеральна Асамблея Молодіжної Асоціації Атлантичного Договору та засідання Атлантичної Асоціації молодих політичних лідерів. Передбачається участь майже 300 представників з 42 країн — членів ААД та зацікавлених міжнародних і регіональних організацій, відомих політиків, експертів, молоді.

Особливістю 55-ї Ювілейної Асамблеї ААД, яка лише вдруге відбувається в країні колишнього СРСР і втретє в країні, яка не є членом НАТО, має стати значне представництво і участь в ній представників громадянського суспільства і українського політикуму.

Більш актуальною для регіону і України, зокрема, є і визначений порядок денний Асамблеї: “Безпека для громадянського суспільства в ХХІ столітті”, який передбачає обговорення:

  • нової Стратегічної Концепції НАТО;
  • кроків щодо покращення ситуації в Афганістані і її впливу на стан міжнародної безпеки;
  • подальшого розширення і партнерства Альянсу;
  • енергетичної безпеки в розширеному Чорноморському регіоні;
  • сучасної Громадської Стратегії щодо сприяння інтеграційним процесам та її інформаційного і освітнього вимірів.

Асамблея дає нагоду для презентації і врахування міжнародного досвіду та започаткування спільних проектів і програм. Ключовою темою має стати обговорення “Важливості України для міжнародної безпеки” як на спеціальній так і інших сесіях, врахування її в пропозиціях та документах Асамблеї.

Атлантична Рада України та Громадська Ліга Україна-НАТО як українські організатори Асамблеї за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” оголошують (проводять) відбір учасників від регіонів України, який триватиме до 14 вересня 2009 року, з метою збільшення представництва та заохочення до активної професійної участі представників з регіонів України в тематичних заходах 55-ї ГА ААД та всілякого сприяння просуванню її національних інтересів.

Кандидатами на участь є представники від регіонів, які:

  • представляють ЗМІ та неурядовий сектор,
  • працюють в сфері освіти та науки,
  • які мають надати загальну інформацію про себе (вік, освіта, місце навчання, роботи), інтереси та пропозиції, які пов’язані з участю в Асамблеї, та проблематику, до обговорення якої хотіли б долучитися,
  • які мають представити своє бачення і пропозиції під час Асамблеї (вказати, зокрема, одну з трьох тематичних сесій:. А. Енергетична та фінансова безпека у поширеному Чорноморському регіоні;  В. Громадська дипломатія як фактор сприяння безпеки: інформування та просвіта суспільства; C.  Важливість України для міжнародної безпеки (День України)).

Досвід участі в регіональних, міжнародних заходах на євроатлантичну тематику — обов’язковий.

З урахуванням можливості участі в тематичних заходах і прийнятої мови спілкування на Асамблеї кандидати мають вільно спілкуватися англійською мовою.

Виходячи з критеріїв участі в громадсько-політичному житті країни, сприяння поінформованості суспільства з питань євроатлантичної інтеграції, знання англійської мови, будуть визначені два учасники від кожного з регіонів, які будуть запрошені в якості членів делегації від України з відшкодуванням транспортних витрат та проживання під час Асамблеї.

Заповнену анкету та згадану інформацію прохання надсилати за адресою:

ua-nato@ukr.net, +380-44-574-75-03 fax

 

 

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: