Конкурс «Виявлення порушень в доступі до медичної допомоги ВПО»

В результаті анексії Кримської АР та бойових дій на Донбасі понад 1 мільйона людей були вимушені покинути місце проживання та переїхати в інші регіони України.

В результаті анексії Кримської АР та бойових дій на Донбасі понад 1 мільйона  людей були вимушені покинути місце проживання та переїхати в інші регіони України. Серед  питань та проблем, які супроводжують внутрішньо переміщених осіб (ВПО), питання доступу до медичної допомоги та ліків стоїть чи не найгостріше, особливо для тих людей, які мають серйозні хронічні захворювання або інвалідність, які потребують регулярного спеціалізованого лікування та безперервного вживання медикаментів. Передусім мова йде про людей з онкологічними захворюваннями, інфекційними захворюваннями (ВІЛ/СНІД, гепатити, туберкульоз, ін.), цукровим діабетом, психіатричними та неврологічними  захворюваннями, наркозалежністю, людей з інвалідністю, ін..

Саме тому Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс проектів «Виявлення порушень в доступі до медичної допомоги та життєво-необхідних лікарських засобів для  внутрішньо переміщених осіб».

Мета цього конкурсу – проведення моніторингу стану доступу до медичної допомоги та життєво-необхідних ліків для внутрішньо переміщених осіб, які мають хронічні захворювання (онкологія, діабет, ВІЛ/СНІД, туберкульоз та ін.), людей з інвалідністю, наркозалежних, психічно хворих, задокументувати порушення прав та приклади ефективного вирішення проблем з доступом до медичної домоли та ліків як на місцевому так і обласному рівні.

Учасники – громадські організації, професійні об’єднання, благодійні фонди, що працюють в сфері громадського здоров’я, забезпечення прав пацієнтів, залучені до надання допомоги переселенцям та, відповідно, володіють інформацією щодо стану забезпечення їх права на отримання медичної допомоги і ліків.

Загальний бюджет конкурсу – 600 000 гривень.

Максимальний розмір гранту – 150 000 гривень

Термін виконання проекту  – 6 місяців.

Контакти:  Вікторія Тимошевська,  директор  tymoshevska@irf.ua, Ярослава Шуляк,  координатор shuliak@irf.ua, Програмна ініціатива «Громадське здоров’я»   (044) 461 97 09

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: