Конкурс «Соціальна реабілітація ветеранів АТО та вимушених переселенців, сприяння згуртованості та взаєморозумінню у громадах Сходу України»

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурси «Соціальна реабілітація ветеранів АТО та вимушених переселенців, сприяння згуртованості та взаєморозумінню у громадах Сходу України».

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурси «Соціальна реабілітація ветеранів АТО та вимушених переселенців, сприяння згуртованості та взаєморозумінню у громадах Сходу України».

Мета конкурсу – налагодження суспільного діалогу, розвиток громадських ініціатив для соціальної згуртованості та інтеграції демобілізованих учасників АТО та вимушених переселенців, підвищення рівня їх конкурентної спроможності на ринку праці шляхом створення нових робочих місць, навчання основам підприємницької діяльності, інформованості, правової підтримки тощо; підтримка ініціатив у гуманітарній сфері, які спрямовані на сприяння соціальній згуртованості та взаєморозумінню у громадах; розширення освітніх, культурних, спортивних, туристичних зв’язків територій, які знаходяться у безпосередньої близькості до зони АТО, з іншими областями України.

Учасники конкурсу – громадські організації, об’єднання та асоціації учасників АТО, вимушених переселенців, правозахисні, благодійні та інші громадські організації, які зареєстровані та діють у Запорізькій, Дніпропетровській, Кіровоградській областях та м. Маріуполі Донецької області, та здійснюють надання психологічно, юридичної, соціальної та іншої допомоги.

Загальний бюджет кожного конкурсу –  700 000  гривень.

Максимальний розмір гранту – 120 000 гривень.

Тривалість проекту не може перевищувати 6 місяців.

Додаткова інформація

Контакти:  Владислав Романов, керівник представництва Міжнародного фонду «Відродження» у м. Дніпро (Запорізька, Дніпропетровська, Кіровоградська області та м. Маріуполь Донецької області), romanov8153@gmail.com, 067-902-81-53

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: