Конкурс «Проведення журналістських розслідувань у сфері боротьби з корупцією»

Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує Конкурс «Проведення журналістських розслідувань у сфері боротьби з корупцією».

Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує Конкурс «Проведення журналістських розслідувань у сфері боротьби з корупцією».

Мета конкурсу – донесення до громадськості об’єктивної інформації про факти корупції через підтримку журналістських розслідувань, як одного з найефективніших інструментів контролю над діями влади.

Учасники конкурсу: громадські організації та ЗМІ, що працюють як незалежні агенції журналістських розслідувань або в інший спосіб регулярно проводять журналістські розслідування й публікують їх результати.

Загальний бюджет конкурсу – 2 143 973 грн.

Оптимальний бюджет проекту – 600 000 грн. (оптимальний бюджет проекту
450 000 – 500 000 гривень)

Термін реалізації проекту не може перевищувати 12 місяців.

Останній термін подання проектів – 16 березня 2015 року.

Оголошення результатів – до 10 квітня 2015 року.

УВАГА! ЗМІНИЛАСЯ Аплікаційна форма

Додаткова інформація

Останні події в Україні підтвердили високу ефективність розслідувальної журналістики як інструменту боротьби з корупцією. Значною мірою завдяки роботі журналістів-розслідувачів вдалося зібрати докази корупційних діянь очільників попередньої влади та їхнього оточення. Зараз, коли в складних умовах військового конфлікту, будується нова  Україна, саме журналісти мають стати ефективним контролером (watchdog) діяльності нової влади та викривати будь-які спроби ослаблення країни зсередини через корупційні схеми.

Журналістські розслідування – це жанр журналістики, найбільш чутливий до незалежності від бізнесу та позапартійності. Наявність незалежного фінансування одна з важливих умов  довіри до результатів розслідування.

Саме тому Міжнародний фонд «Відродження» з року в рік сприяє незалежним професійним командам журналістів, які спеціалізуються на розслідуваннях, задля того, щоб закріпити традицію постійного й якісного громадського контролю за діями влади.

Контакти:Лілія Баран, менеджер програмної ініціативи «Демократична практика», baran@irf.ua; Олена Луцишина, координатор програмної ініціативи «Демократична практика», lutsishina@irf.ua, cs@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: