Конкурс на участь у конференції з аналізу політики в Україні

Програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, Проект “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) і Фонд розвитку аналітичних центрів Фундацій Відкритого Суспільства оголошують конкурс на участь у конференції, присвяченій аналізу політики в Україні

Програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, Проект “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) і Фонд розвитку аналітичних центрів Фундацій Відкритого Суспільства оголошують конкурс на участь у конференції, присвяченій аналізу політики в Україні. Захід відбудеться 26-27 березня в Києві.

Учасниками конференції будуть іноземні й українські експерти, залучені до аналізу політики.

У перший день учасники конференції обговорюватимуть вплив недержавних аналітичних центрів на прийняття та впровадження політичних рішень в Україні. Метою цієї частини конференції є відверта розмова про те, як недержавні аналітичні центри можуть відповідати на нагальні виклики внутрішньої політики.

Другий день конференції пройде у форматі семінарів, на яких буде розглянуто різноманітні аспекти підвищення якості аналізу політики та покращення менеджменту аналітичних центрів.

Конференція буде проходити англійською та українськими мовами з синхронним перекладом.

Учасників конференції відберуть на конкурсних засадах. Основним критерієм відбору є досвід роботи в аналітичних центрах, активність роботи аналітичного центру, який представляє претендент, і демонстрація того, як буде використано отримані під час заходу знання.

Охочим узяти участь у заході слід заповнити анкету до 7 березня. Про результати конкурсного відбору буде повідомлено 12 березня. Організатори компенсують регіональним учасникам вартість квитків, забезпечують проживання та харчування.

Контакти:
“Громадянське суспільство та належне врядування”
Софія Голота
golota@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: