Конкурс на посаду Регіонального координатора Молодіжної ініціативи Відкритого суспільства в Україні

Міжнародний фонд “Відродження” та Молодіжна ініціатива Відкритого суспільства (МІВС) оголошують конкурс на посаду Регіонального координатора МІВС в Україні

Міжнародний фонд “Відродження” та Молодіжна ініціатива Відкритого суспільства (МІВС) оголошують конкурс на посаду Регіонального координатора МІВС в Україні.

Молодіжна ініціатива Відкритого суспільства підтримує самоорганізацію та громадську активність молоді, а також прагне переймати досвід у мережі молодих активних громадян, які поширюють ідеї відкритого суспільства. МІВС надає грантову підтримку молодіжним організаціям, сприяє розвитку міжнародного молодіжного співробітництва та мережування, заохочує участь молоді у виробленні та впровадженні молодіжної політики на національному, регіональному та міжнародному рівнях.

Для участі в конкурсі слід до 23 січня 2012 року надіслати своє детальне резюме (Сurriculum Vitae) та супроводжувальний мотиваційний лист українською й англійською мовами заступнику Виконавчого директора Міжнародного фонду “Відродження” Інні Підлуській на електронну адресу pidluska@irf.kiev.ua з позначкою “Конкурс на заміщення посади Регіонального координатора МІВС в Україні”.

Міжнародний фонд “Відродження”
Інна Підлуська
pidluska@irf.kiev.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства шляхом підтримки найбільш інноваційних і передових громадських ініціатив.

.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: