Хто працюватиме у кременчуцькому Центрі муніципальних послуг?

26 вересня в місті Кременчук (Полтавська область) відбулося чергове засідання робочої групи проекту “Організація діяльності щодо створення Центру муніципальних послуг у м. Кременчуці”

26 вересня в місті Кременчук (Полтавська область) відбулося чергове засідання робочої групи проекту “Організація діяльності щодо створення Центру муніципальних послуг у м. Кременчуці”. Проект здійснює ГО “Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, виконкому Кременчуцької міської ради та КП “Міськоформлення”.

Заплановано, що в Центрі послуги громадянам надаватимуть фахівці управління Держкомзему у Кременчуці, Кременчуцького міського відділу управління Держтехногензбеки в Полтавській області, Кременчуцької міської санітарно-епідеміологічної станції та Кременчуцької лінійної санітарно-епідеміологічної станції на Південній залізниці, управління ветеринарної медицини у Кременчуці, відділу ДАІ Кременчуцького міського управління УМВС України в Полтавській області, інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Полтавській області, філії ПАТ “Полтаваобленерго”, теплоелектроцентралі ПАТ “Полтаваобленерго”, “Кременчукгазу”, комунальних підприємств “Благоустрій Кременчука”, “Теплоенерго”, “Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхово-ремонтне будівельне управління”, “Кременчукводоканал”, філії ПАТ “Укртелеком”.

Перший заступник міського голови Андрій Погрібний зазначив, що в Центрі також працюватимуть і представники управління ЖКГ або ЖЕДів. За його словами, робота Центру має бути більш формалізованою, його працівники мають працювати радше над вирішенням питань замовників послуг, а не консультувати їх. Інформація про діяльність Центру має надходити до громадян із різних джерел (стенд, сайт, буклети) й по різних каналах. У такому разі замовник прийде до Центру з підготовленими документами й розумітиме, чого від нього вимагають.

Голова ГО “Асоціація інноваційного розвитку Полтавщини” Олег Маренич запропонував фахівців своєї організації, що могли б розміститися в Центрі муніципальних послуг і надавати безкоштовні консультації щодо отримання патентів та інших дозвільних документів.

Керуючий справами міськвиконкому Руслан Шаповалов поінформував, що в середині жовтня відбудеться поїздка представників робочої групи до Хмельницького для ознайомлення з досвідом створення Центру надання адміністративних послуг. Крім того, на початок жовтня заплановано навчальний семінар для тих працівників міськвиконкому, які в перспективі працюватимуть у Центрі муніципальних послуг.

Контакти:
Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку
Андрій Мельник
(0536) 791 602
info@apibd.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: