Ірма Вітовська розкаже про книжки, що наповнюють останні дні змістом — в рамках спецпроекту «До зустрічі в Нангіялі»

Публічне обговорення паліативної допомоги, ініційоване медіа-проектом «Читомо», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

5 квітня о 13:00 у Києві відбудеться публічне обговорення на тему паліативої допомоги — медичних практик, психологічної підтримки, книжок та творів мистецтва, що не рятують життя, але знеболюють і повертають йому сенс. Обговорення приурочене до запуску спеціального проекту «Читомо» — серії матеріалів про паліативну допомогу «До зустрічі у Нангіялі», що реалізується за підтримки Програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження». 

Дата: 5 квітня 2019 р., 13:00.
Місце: м. Київ, вулиця Хрещатик, 2, Український Дім, Український кризовий медіа-центр.

Учасники заходу:

  • Ірма Вітовська, акторка, громадська діячка;
  • Ігор Каніфольський, психолог;
  • Тетяна Петренко, редакторка відділу літературної критики «Читомо»;
  • Ксенія Шаповал,  менеджерка Програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Спецпроект створений для тих, хто не знає, як підтримати людей, що зіштовхнулися з невиліковною хворобою особисто або через своїх рідних і друзів. А також для всіх тих, хто живе зі страхом перед можливим медичним безсиллям, але не знає, як проговорювати свої переживання. У кожному тексті автори відсилають до низки книжок, що є першим кроком до розмови, яку складно почати наживо. Це матеріали про літературу, що має психотерапевтичний ефект.

Акредитація: 
+380 67 503 69 68
chytomo@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: