Інна Підлуська, заступниця виконавчого директора Міжнародного фонду “Відродження”

Отримала освіту в Київському національному лінгвістичному університеті, навчалася в аспірантурі Інституту журналістики Київського національного університету, була стипендіаткою програми міжнародної політики “Відкрите суспільство”, стипендіаткою програми НАТО з питань демократії та програми “Чевенінг” з міжнародних відносин в Університеті Кіля (Великобританія).

До команди Фонду приєдналась у 2011 році як заступниця виконавчого директора. У Фонді Інна Підлуська очолює співпрацю з іншими донорами громадянського суспільства та міжнародними партнерами, працює з тематичними програмами та над стратегічним розвитком Фонду. 

Її професійний фокус – сприяння конструктивному залученню громадянського суспільства до реконструкції та відновлення України, а також до реформ, що ведуть Україну до вступу в ЄС, включаючи демократичне врядування, прозорість та підзвітність, а також громадянську участь на національному та місцевому рівнях. Вона також курує підтримку Фондом аналітичних центрів та політичну адвокацію. 

До приходу в Міжнародний фонд “Відродження” працювала виконавчою директоркою Ялтинської європейської стратегії (YES) у 2006-2011 роках, була директоркою-засновницею Фонду “Європа ХХІ” та співзасновницею і програмною директоркою Українського незалежного центру політичних досліджень. Входила до складу Правління та Експертних рад Міжнародного фонду “Відродження”, була членкинею Керівного комітету Всесвітнього руху за демократію, очолювала Правління Українського форуму благодійників. 

Наразі вона також є членкинею правління Празького центру громадянського суспільства та Консультативної ради Дому Європи в Україні. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: