Ініціатори електронного врядування потребують державного сприяння з урахуванням місцевих особливостей

У Києві, у приміщенні Міжнародного фонду “Відродження”, відбулася фокус-група стосовно впровадження електронного врядування

18 квітня в Києві, у приміщенні Міжнародного фонду “Відродження”, відбулася фокус-група стосовно впровадження електронного врядування. Захід організувала програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасниками фокус-групи були представники громадських організацій із різних регіонів, які реалізують проекти з електронного врядування за підтримки програми, а також представники відповідних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

На фокус-групі обговорювали тезу про необхідність державного сприяння та водночас диверсифікованого підходу до запровадження електронного врядування в різних регіонах. На думку учасників, слід ухвалити загальнодержавну концепцію, яка має давати регіонам можливість варіювати ті чи інші аспекти згідно з місцевою специфікою.

Під час обговорення було підкреслено, що представникам різних регіонів слід узгоджувати кроки з упровадження електронного врядування. Учасники висловили бажання обмінюватися досвідом, оскільки нині, за їхніми словами, той чи інший населений пункт, який працює над електронним урядуванням, часто нічого не знає про досвід колег. При цьому йшлося також про необхідність залучати міжнародний досвід у цій галузі.

Контакти:
“Посилення впливу громадянського суспільства”,
Діана Зубко, zubko@irf.kiev.ua
(044) 461 95 00

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: