Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства 2013: чому сусіди рухаються швидше, ніж Україна?

4 вересня з 11:00 до 13:00 в Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться публічна дискусія “Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства 2013: чому сусіди рухаються швидше, ніж Україна?”

4 вересня з 11:00 до 13:00 в Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбуватиметься публічна дискусія “Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства 2013: чому сусіди рухаються швидше, ніж Україна?”

Під час заходу буде представлено результати щорічного комплексного дослідження “Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства” за 2013 рік, яке здійснила група з понад 50 експертів з усіх країн Східного Партнерства (України, Молдови, Білорусі, Грузії, Вірменії, Азербайджану) та ЄС. Індекс-2013 дає змогу відстежувати прогрес або його відсутність і робити висновки про рівень зусиль і політичної волі до реформ у кожній із країн Східного Партнерства.

Доповідачі:
– Ірина Солоненко (Університет “Віадріна”, Німеччина/Україна);
– Леонід Літра (Інститут світової політики / Інститут розвитку та соціальних ініціатив “Viitorul”, Молдова);
– Борис Навасардян (Єреванський прес-клуб, Вірменія).

Результати дослідження коментуватимуть:
– Григорій Немиря, голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції;  
– Борис Тарасюк, народний депутат України;
– Ірина Геращенко, народний депутат України;
– Інна Ємельянова, перший заступник Міністра юстиції України;
– Олександр Сушко, координатор Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства;  
– Андреас Умланд, асоційований професор німецьких і європейських студій Німецької служби академічних обмінів.

Питання, винесені на обговорення:
– Які тенденції є в регіоні напередодні Вільнюського саміту Східного партнерства 28-29 листопада?
– Що сьогодні є рушієм інтенсивних реформ у Молдові, Грузії та Вірменії?
– Які головні проблеми стоять на заваді досягненню Україною більш високого рівня наближення до стандартів ЄС?

Індекс-2013 підготував Міжнародний фонд “Відродження” спільно з Інститутом Відкритого Суспільства Європейської Політики (Брюссель), Фундаціями Відкритого Суспільства у Вірменії, Грузії та Молдові, а також Форумом громадянського суспільства Східного Партнерства. Проект фінансує Європейська програма та програма “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження”.

Контакти:
Європейська програма
Ольга Квашук
(044) 461 95 00
kvashuk@irf.ua

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати довготривале стратегічне партнерство між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: