Імерсивні виставки “Україна: земля хоробрих” та “Імерсивний світ Тараса Шевченка” представили в Німеччині та Японії

Глибоке занурення в українську культуру, традиції та цінності – це те, що пропонують імерсивні виставки про Україну, що пройшли за підтримки Фонду. Лише протягом минулого місяця вони відвідали Мюнхен, Берлін та Токіо.

Про що ці виставки?

Виставка “Україна: земля хоробрих” дає можливість глядачу відчути жахіття війни в Україні та реальність боротьби українського народу. На виставці представлені кадри, зняті на передовій журналістами та фотографами, а також матеріали провідних українських телеканалів.

Виставка “Імерсивний світ Тараса Шевченка” дозволяє відчути шедеври Тараса Шевченка, які перебувають під загрозою знищення від військової агресії. Сьогодні “Імерсивний Світ Тараса Шевченка” є єдиною виставкою у світі, де можна побачити твори генія Шевченка в емоційній інтерпретації.

Обидві виставки демонстрували у Мюнхені, 16 лютого, в Українському Вільному Університеті Так учасники Мюнхенської безпекової конференції могли відчути справжню Україну через об’єктиви відомих фотографів та твори великого Кобзаря.

“Мюнхенська безпекова конференція це майданчик для публічних дискусій та переговорів, в тому числа культурних заходів до привертання уваги проблем своєї країни. Імерсивні виставки продемонстрували жахіття війни та безглуздість її ведення та українську культурну спадщину, показуючи, що Україна це не росія.”, – розповідає продюсерка виставок Наталія Делієва.

Наступною зупинкою був Берлін, де 19 лютого у рамках Українсько-Німецького форуму відбулась прем’єра імерсивного концерту “Звуки України”. Композиції Тимура Полянського, підкріплені імерсивними виставками, створили особливу атмосферу для відчуття української культури.

Після Мюнхену “Звуки України” вирушили до Токіо. Там 23 лютого, в концертному залі Посольства Канади, разом з Тимуром Полянським та Тією Савадою, глядачі занурились в українське мистецтво.

Кожен з таких заходів – це спосіб нагадати про важливість підтримки України, яка бореться за своє існування та запрошення для світу краще зрозуміти країну, що вже 2 роки протистоїть злу. 

“Багато позитивних відгуків ми почули стосовно наповнення, змісту, впливу через імерсивний контент на сприймання реальності, що відбувається в Україні. Всі політики, які відвідали виставку впевнили нас, що Україна не залишиться без уваги і допомоги та головне, що Україна має перемогти, інакше бути не може!”, – ділиться враженнями Наталія Делієва.

Серія виставок була створена завдяки партнерству продюсерки України Наталі Делієвої з України та продюсера з Канади Валерія Костюка, і за підтримки Міжнародного фонду “Віжродження”.

Фото: з ФБ сторінки Наталії Делієвої

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: