Конференція “Участь органів самоорганізації населення в соціально-економічному розвитку громад”

17-18 жовтня в Рівному відбуватиметься ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція з питань самоорганізації населення “Участь органів самоорганізації населення в соціально-економічному розвитку громад”

17-18 жовтня в Рівному відбуватиметься ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція з питань самоорганізації населення “Участь органів самоорганізації населення в соціально-економічному розвитку громад”. Захід проводить Одеський суспільний інститут соціальних технологій та Асоціація сприяння самоорганізації населення спільно з Інститутом аналізу державної та регіональної політики за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

На конференції буде розглянуто:
– вирішення ОСН завдань соціально-економічного розвитку громад і залучення для цього ресурсів;
– результати аналізу нормативних умов для забезпечення участі ОСН у соціально-економічному розвитку територій;
– пропозиції щодо вдосконалення законодавства та місцевої нормативно-правової бази щодо ресурсного забезпечення поточної діяльності ОСН і реалізації ними місцевих проектів і програм;
– механізми співпраці ОСН з органами місцевої влади й іншими суб’єктами задля соціально-економічного розвитку громад.

До участі в конференції запрошують представників органів державної влади, місцевого самоврядування, лідерів громадських організацій, керівників ОСН, науковців, які мають теоретичні напрацювання чи значний практичний досвід у цій сфері.

Учасників відбиратимуть на конкурсній основі. Охочим узяти участь у конференції слід подати заявку загальним обсягом до трьох сторінок, яка має включати:
1) резюме з зазначенням місця роботи, описом громадської діяльності, контактними телефонами й адресами електронної пошти;
2) обґрунтування мотивації участі в конференції.

Цю інформацію слід до 15 вересня надіслати до ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” на електронну адресу samoorg@ukr.net або на факс (048) 738 68 30. Результати відбору буде повідомлено учасникам до 23 вересня.

Організатори конференції відшкодовують витрати на проїзд (у межах вартості купейного квитка чи квитка на автобус), забезпечують проживання та дворазове харчування учасників конференції. Витрат на переліт літаками, проїзд у поїздах “Інтерсіті +” і пальне для автомобілів не відшкодовують.

Контакти:
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
В’ячеслав Кіщенко
(048) 738 68 30
095 336 01 55
samoorg@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: