Громадський контроль закупівель: чи можливий системний діалог із владою?

29 травня 2015 року об 11-00 у м. Харкові (ХНУ імені В. Н. Каразіна) відбудеться круглий стіл на тему: “Системний діалог органів державної виконавчої влади та громадськості у сфері державних закупівель”. Організатор громадська організація «Спілка експертів ― консультантів з питань державних закупівель» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

29 травня 2015 року об 11-00 у м. Харкові (ХНУ імені В. Н. Каразіна) відбудеться круглий стіл на тему: “Системний діалог органів державної виконавчої влади та громадськості у сфері державних закупівель”. Організатор громадська організація «Спілка експертів ― консультантів з питань державних закупівель» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники: замовники торгів, громадські організації, учасники процедур закупівель, журналісти, представники державної і місцевої влади.

Модератор круглого столу ― голова громадської організацї “Спілка експертів ― консультантів з питань державних закупівель” В. В. Зубар.

Під час круглого столу планується розглянути такі теми: «Громадський контроль комунальних підприємств у сфері державних закупівель», «Механізми участі громадськості у формуванні та реалізації державної та місцевої політики у сфері державних закупівель», «Оскарження рішень, дій, бездіяльності органів державної виконавчої влади, а також посадових осіб у сфері державних закупівель», «Аналіз дослідження виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 65 державними і комунальними установами».

Метою проекту № 49167 “Моніторинг та громадський контроль процесу проведення державних закупівель Замовниками в Харківській, Полтавській та Миколаївській областях”, що здійснюється громадською організацією “Спілка експертів ― консультантів з питань державних закупівель” за підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» є здійснення громадського контролю процесу державних закупівель відповідно до Закону України “Про здійснення державних закупівель” (далі ― Закон) у регіонах України, виявлення, оприлюднення й оскарження фактів порушення законодавства під час їхнього проведення”.

Реалізація проекту загалом дозволить виявити основні порушення або недоліки в механізмі проведення процедур закупівель, на які потрібно звернути увагу, та внести відповідні зміни до Закону з основною метою: економія бюджетних коштів; послаблення корупційних ризиків через забезпечення прозорості (транспарентності) на регіональному рівні під час проведення державних закупівель; розвиток конкуренції у сфері державних закупівель; боротьба з корупцією; вдосконалення та оцінювання нормативно-правової та національної нормативно-технічної бази під час проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг.

Контакти: Вікторія Касека, (057) 754-51-17

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: