Громадські законодавчі ініціативи в реформуванні системи управління житлом: підсумкова конференція

13 березня з 10:00 до 17:00 у Києві відбудеться підсумкова загальноукраїнська конференція “Громадські законодавчі ініціативи в реформуванні системи управління житлом”

13 березня з 10:00 до 17:00 у Києві, у конференц-залі МінЖКГ (вул. Димитрова, 24), відбудеться підсумкова загальноукраїнська конференція “Громадські законодавчі ініціативи в реформуванні системи управління житлом”. Захід проводять Спілка власників житла України (Київ) і Центр досліджень місцевого самоврядування (Львів) за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь представники МінЖКГ, комітету Верховної Ради з питань містобудування й будівництва, ЖКГ та регіональної політики, зарубіжні експерти, представники громадських організацій України, а також керівники ОСББ й асоціацій ОСББ.

Учасники підcумують результати минулого року в житлово-комунальному господарстві України, запропонують прогнози на 2012 рік, особливо в частині законодавчого регулювання сфери управління житлом, створення й діяльності ОСББ.

Організатори заходу презентують результати проекту “Громадські ініціативи в реформуванні житлово-комунального господарства”.

Доповідачі представлять як аналіз ситуації в ЖКГ України, так і досвід зарубіжних країн – Польщі та Білорусі.

У межах конференції заплановано виробити об’єднану позицію громадськості щодо ключових законопроектів, зокрема законопроекту №8474 щодо змін та поправок до закону про ОСББ і законопроекту №8391 про зміни в законі про житлово-комунальні послуги.

Для участі в конференції слід надіслати електронний лист на адресу centredms@gmail.com до 9 березня, вказавши ім’я, прізвище та контактні дані (організація, телефон, адреса).

Програма конференції

Центр досліджень місцевого самоврядування
Ольга Щодра
(032) 235 68 48
centredms@gmail.com

Спілка власників житла України
Михайло Березовчук
berezovchuk2004@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: