Громадські організації опанували кейс-метод

23 листопада в Києві відбулася конференція “Ефект метелика: кейс-метод як інструмент поширення найкращих практик вирішення місцевих проблем”

23 листопада в Києві відбулася конференція “Ефект метелика: кейс-метод як інструмент поширення найкращих практик вирішення місцевих проблем”. Захід провів Консорціум з удосконалення менеджмент-освіти в Україні за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу свої кейси представили громадські організації – переможці конкурсу “Самоорганізація громадян для вирішення місцевих проблем: акумуляція найкращих практик”, який проводила програма “Громадянське суспільство та належне врядування”.

Зокрема, у кейсі, який презентував Центр практичних біотехнологій “Агронова”, продемонстровано, як громадська ініціатива дозволила почати системно вирішувати проблему утилізації сміття у приватному секторі Житомира. Бахчисарайський центр регіонального розвитку “Топ-Кая” представив кейс, у якому показано, як школа може виконати нетипову для себе, але дуже важливу роль медіатора між етнічними громадами та стати осередком порозуміння й толерантності. Представники Подільського центру прав людини розповіли про громадську кампанію на захист парку в містечку Турбів. Харківське обласне громадське об’єднання “Асоціація розвитку спільнот” презентувало кейс, присвячений забезпеченню громадського порядку та запобіганню правопорушенням на певній території. Подільська агенція регіонального розвитку розповіла про запровадження технологій енергозбереження на селі. Сумська міська громадська організація “Молодіжна педагогічна спілка” представила кейс із забезпечення якісного харчування школярів.

Фото

Контакти:
Консорціум з удосконалення менеджмент-освіти в Україні
(044) 248 72 39
zal@ceume.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: