Громадські обговорення на тему: “Вплив громадських організацій на формування енергетичної стратегії України”

Міжнародний фонд "Відродження" (МФВ) запрошує Вас прийняти участь у першому обговоренні ("мозковому штурмі") низки питань, пов’язаних із можливістю впливу громадянського суспільства (громадських неурядових та аналітичних організацій) на формування енергетичної стратегії України.

Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) запрошує Вас прийняти участь у першому обговоренні (“мозковому штурмі”) низки питань, пов’язаних із можливістю впливу громадянського суспільства (громадських неурядових та аналітичних організацій) на формування енергетичної стратегії України.

Зустріч відбудеться у четвер, 18 січня ц.р., у центральному офісі МФВ (Артема, 46, ІІ-ий поверх)/

Початок зустрічі – о 15:00.

Мета обговорення — з’ясувати можливості та зацікавленість громадянського суспільства України у розгортанні консолідованої, системної діяльності, спрямованої на послення впливу громадськості на формування та прийняття державних, суспільно значущих, рішень в енергетичній сфері.

 

Попередня тематика для обговорення:

– Можливість консолідованого (солідарного) впливу громадських організацій, різних напрямків активності на формування взаємопов’язаної національної стратегії та державних політик з питань:

~        енергетичної безпеки – енергопостачання та енергоспоживання;

~       ефективності енерговикористання та енергозбереження;

~        розвиток альтернативних джерел енергії .

– Долучення України до нової європейської енергетичної стратегії та світового руху за контроль над змінами клімату.

– Доступ громадськості до інформації у зазначених сферах, а також пов’язаною з цим інформацією з питань екологічної безпеки та охорони оточуючого середовища.

– Можливості забезпечення громадського контролю за процесом прийняття державних рішень у зазначених сферах та впливу на процес формування та прийняття відповідних рішень.

– Долучення України до нової європейської енергетичної стратегії, що формується.

– Можливості громадськості щодо впливу на формування національної політики в енергетичній сфері для подальшого розвитку громадянського суспільства в Україні.

До участі в обговоренні зазначених питань запрошені провідні аналітики, представники екологічних, правозахисних організацій, громадських об’єднань та мереж, представники відповідних комітетів ВР України.

Катерина Радченко, відділ PR
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: radchenko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: