Громадські експерти перевірять ефективність “гарячих ліній” органів влади

Одеський суспільний інститут соціальних технологій, Інформаційно-правовий центр “Наше право” (Львів), “Громадська ініціатива Луганщини” (Луганськ), “Фонд розвитку міста Миколаєва” й ОСН “Комітет мікрорайону “Русанівка” (Київ) розпочали проект “Температура "гарячих ліній" центральних органів виконавчої влади”

Одеський суспільний інститут соціальних технологій, Інформаційно-правовий центр “Наше право” (Львів), “Громадська ініціатива Луганщини” (Луганськ), “Фонд розвитку міста Миколаєва” й ОСН “Комітет мікрорайону “Русанівка” (Київ) розпочали проект “Температура “гарячих ліній” центральних органів виконавчої влади”. Проект підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах громадського моніторингу буде з’ясовано, як організовано прийом телефонних звернень громадян, наскільки швидким та ефективним є реагування на порушені в них питання та проблеми. Члени громадської коаліції відстежать процес розгляду й реагування на не менш ніж 450 конкретних звернень.

На основі цього дослідження буде підготовано й оприлюднено рейтинг найбільш затребуваних “гарячих ліній”, який буде презентовано на круглому столі в Києві.

У підсумку громадські активісти представлять Кабінету Міністрів України та центральним органам виконавчої влади обґрунтовані пропозиції для усунення виявлених недоліків і забезпечення кращого задоволення потреб заявників.

Усі невдоволені результатами свого звернення на будь-яку з “гарячих ліній” центральних органів виконавчої влади можуть повідомити про це телефонами 097 481 17 27, (048) 738 68 30 або надіслати електронного листа на адресу hot-lines@ukr.net.

За даними Урядового контактного центру, в останні місяці на його веб-сайт та на урядову “гарячу лінію” щотижня зверталися від 8 до 11 тисяч осіб зі скаргами, заявами та пропозиціями.

Контакти:
Одеський суспільний інститут соціальних технологій
В’ячеслав Кіщенко
(048) 738 68 30
hot-lines@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: