Громадські активісти вивчать досвід Коломийського молодіжного Центру

З 6 по 8 травня 2011 року двадцять молодих людей, громадських активістів з усієї України, здійснять ознайомчий візит до громадської організації «Коломийський Молодіжний центр».

З 6 по 8 травня 2011 року двадцять молодих людей, громадських активістів з усієї України, здійснять ознайомчий візит до громадської організації «Коломийський Молодіжний центр».

Під час навчальної програми учасники (половина з яких – представники кримських молодіжних громадських організацій) ознайомляться з роботою та досвідом реалізації успішних проектів Молодіжного центру Коломиї. У цій громадській організації зареєстровано понад 2500 осіб віком від 6 до 30 років (населення міста загалом – менше 60 000 осіб). До своєї роботи Молодіжний центр залучив 35 волонтерів.

Учасники дізнаються про особливості організації та роботи основних напрямків діяльності Молодіжного центру:

–    розвиток громадянської свідомості – тренінги з лідерства; заохочення молоді до участі в молодіжних громадських організаціях;
–    організація волонтерського руху.
–    юридична і психологічна підтримка – групові та індивідуальні консультації для батьків та молодих сімей;
–    розвиток навиків працевлаштування та підприємництва (отримання інформації про можливості отримання роботи; написання бізнес-планів, тощо);
–    підтримка здорового способу життя;
–    проведення екологічних акцій, навчання основам екологічного виховання;
–    робота мистецьких гуртків (танцювальних, образотворчих);
–    діяльність клубів за інтересами; діяльність дискусійних та інтелектуальних клубів;

Крім того, учасники візиту поділяться досвідом реалізації успішних проектів організаціями, які вони представляють.

Метою проекту «Школа активної молоді», що здійснюється Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Молодий Рух» за підтримки Програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду “Відродження”  є підтримка потенціалу регіональних молодіжних організацій в Україні та сприяння зростанню професійного рівня їх лідерів шляхом  проведення для них навчальних заходів та обмінів успішними практиками в роботі.

Контакти: Христина Заник, +38 (093) 304941, khristyaz@gmail.com

***
Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: