Громадські активісти ознайомляться з можливостями доступу до актів місцевої влади

13 травня у Львові відбудеться тренінг “Правові механізми доступу до актів місцевих органів виконавчої влади”

13 травня у Львові відбудеться тренінг “Правові механізми доступу до актів місцевих органів виконавчої влади”. Проект “Забезпечення права на ознайомлення зі змістом локальних актів” реалізує Інформаційно-правовий центр “Наше право” в межах спільної ініціативи UNITER (“Pact Inc.”), Фонду Східна Європа та програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники тренінгу здобудуть знання та навички щодо отримання доступу до публічної інформації й ефективних механізмів його захисту, а також щодо правових механізмів доступу до актів місцевих органів виконавчої влади. Вони ознайомляться з законодавством, яке регулює оприлюднення актів місцевої влади, в т.ч. з новаціями закону “Про доступ до публічної інформації”, попрактикуються у вирішенні проблем доступу до актів, ознайомляться з основними юридичними інструментами захисту права на отримання інформації, яка міститься в правових актах місцевої влади.

Навчання проводитимуть досвідчені тренери, працівники судових органів, юристи-практики. Формат тренінгу: інтерактивний тренінг із використанням активних методик за циклом “Колба”. Тривалість навчання – один день.

До участі запрошують громадських активістів, представників локальних громадських організацій і органів самоорганізації населення. Перевагу буде надано представникам організацій, які поширюють свою діяльність на територію окремої області, міста чи району.

Для участі у тренінгу слід надіслати резюме та мотиваційний лист на електронну адресу nashepravo@gmail.com до 6 травня. У мотиваційному листі слід указати досвід професійної роботи претендента, а також обґрунтувати потребу в удосконаленні знань у сфері доступу до інформації. Запрошення буде надіслано не пізніше 7 травня.

Контакти: “Наше право”, Марія Сопінка, (0322) 236 70 49, 067 707 26 04

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: