Громадські активісти Черкащини отримали змогу втілити адвокаційні ініціативи

Товариство фахівців із промислового менеджменту оголошує конкурс мікропроектів для громадських організацій і ініціативних груп Черкащини

Товариство фахівців із промислового менеджменту оголошує конкурс мікропроектів для громадських організацій і ініціативних груп Черкащини. Конкурс відбувається в межах проекту “Мікрогранти для адвокаційних громадських ініціатив Черкащини” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У конкурсі можуть брати участь зареєстровані громадські організації та/або незареєстровані ініціативні групи громадян, які працюють у Черкасах або Черкаській області. Якщо ініціативну групу не зареєстровано, гарантії бере на себе зареєстрована громадська організація – партнер/співвиконавець ініціативної групи або розрахунки в межах проекту здійснюють безпосередньо з рахунку Товариства.

Проекти може бути спрямовано на:
– захист і відстоювання основних конституційних прав громадян, які часто порушують (право на отримання інформації від органів влади й надавачів послуг, економічні та майнові права тощо);
– захист прав і інтересів у стосунках із органами місцевої влади, постачальниками комунальних послуг тощо;
– покращення бюрократичних норм взаємодії чиновників місцевої влади з громадськістю;
– захист інтересів уразливих груп;
– право на безпечне для життя та здоров`я довкілля (захист екологічних прав громадян від несанкціонованих вирубок, забруднення водойм, несанкціонованого будівництва);
– відстоювання інтересів громадян на справедливі тарифи на житлово-комунальні послуги;
– залучення громадян до прийняття рішень органами влади й місцевого самоврядування.

Фінансування буде надано на адвокаційну діяльність із представлення та відстоювання в місцевих органах влади, перед постачальниками соціальних, житлово-комунальних і інших послуг прав і групових інтересів мешканців у сфері благоустрою, житлово-комунального господарства, соціальній сфері тощо. Проекти може бути спрямовано на втілення ініціатив лобістського характеру для вирішення нагальних потреб місцевих громад (села, селища, будинку, мікрорайону тощо). Перевагу матимуть проекти, які подають представники сільських депресивних територій Черкащини.

Період реалізації мікропроектів – з 15 січня до 31 березня 2012 року.

Максимальна сума мікрогранту – 15 000 грн. Середній розмір фінансування становитиме 11 000 грн.

Кошти гранту може бути використано винятково на громадську діяльність і спрямовано на такі витрати: оренда обладнання, транспорту та приміщень, використання засобів зв’язку, придбання обладнання, витратних матеріалів і канцтоварів, відрядження, заробітна плата з урахуванням податків, сплата послуг сторонніх організацій та/або приватних підприємців для виконання робіт у межах гранту, банківські послуги.

Проекти має бути оформлено за встановленою формою. До заявки можна включити додатки, які допоможуть експертам краще оцінити проект (наприклад, резюме виконавців, коротка інформація про організацію тощо). При цьому не слід подавати більше 3 додатків.

Проекти бажано подавати електронною поштою на адресу asim@uch.net. Якщо це зробити неможливо, їх слід надіслати чи доставити особисто в 1 примірнику (з додатками) на адресу: Товариство фахівців із промислового менеджменту, вул. Благовісна, 262, м. Черкаси, 18007. Кожна організація чи ініціативна група може подати не більше однієї заявки. Заявок не повертають.

Останній термін подання документів – 17:00 7 жовтня. Проекти, які надійшли пізніше, розглянуто не буде. Дати, зазначеної на поштовому штемпелі, до уваги не беруть. Учасникові конкурсу рекомендують завчасно переконатися в тому, що організатори отримали надіслані матеріали ((0472) 37 00 75, asim@uch.net).

Учасників конкурсу повідомлять про результати впродовж місяця після закінчення терміну прийняття документів електронною поштою.

Охочі можуть узяти участь в одному з семінарів-тренінгів із написання проектів.

Контакти: Товариство фахівців із промислового менеджменту, Анатолій Рекун, (0472) 37 00 75, (0472) 56 10 11, asim@uch.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: