Громадське обговорення проекту Закону України “Про реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації”

16 червня Міністерство юстиції України спільно з Міжнародним фондом "Відродження" проводять засідання "круглого столу", присвіченого обговоренню проекту Закону України "Про реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації".

16 червня Міністерство юстиції України спільно з Міжнародним фондом “Відродження” проводять засідання “круглого столу”, присвіченого обговоренню проекту Закону України “Про реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації”.

Проект розроблено на виконання Плану заходів із виконання обов’язків та зобов’язань України, що випливають з її членства в Раді Європи та закріплює шляхи роздержавлення державних та комунальних ЗМІ України.У заході братимуть участь заступник Міністра юстиції України Л.Горбунова, члени робочої групи по розробці законопроекту, представники профільних міністерств та відомств.

До участі у заході також запрошуються представники громадських організацій, що працюють у сфері ЗМІ, державних та комунальних ЗМІ, у т.ч. з регіонів, журналісти та всі зацікавлені.Засідання відбудеться у приміщенні будинку Вчителя (м.Київ, вул. Володимирська, 57, третій поверх, Вітальна зала). Початок о 14.30. Контактний телефон: 279-16-34).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: