Громадська коаліція “Донбас Європейський” спільно з Донецькою обласною державною телерадіокомпанією реалізує проект “Євроінтеграція в ефірі Донбасу”

Науковці та практики європейської інтеграції запрошуються до обговорення актуальних питань європейського вибору в теле- і радіоефірі. На виконання Державних програм інформування громадськості у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2004-2007 роках, громадські організації-учасниці Громадської коаліції "Донбас Європейський" спільно з Донецькою обласною державною телерадіокомпанією за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" реалізують проект "Євроінтеграція в ефірі Донбасу" і запрошують експертну громаду та практиків залучитись до проекту.

Команда проекту запрошує представників експертної громади, науковців та громадських діячів, а також практиків у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції взяти участь у створенні радіо- і телепередач з євроінтеграційної тематики.

Радіопередачі в рамках проекту відбуваються в форматі прямих радіо ефірів тривалістю приблизно 45-50 хвилин та виходять на другому державному Радіо “Центр” на частоті 1359 АМ.  Щотижня по суботах  виходить радіопередача на тему європейської інтеграції України; що два тижні по вівторках – з питань євроатлантичної інтеграції України. Незабаром планується створення серії телепередач, мета яких – з’ясувати можливі шляхи зміни ставлення представників громади Донецької області до питань європейської та євроатлантичної інтеграції, що включає: наявність попередніх установок, міфів, переважні шляхи надходження інформації у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, ставлення до інформації, довіра до її джерел, зміст інформації, її повнота, адекватність інформаційним потребам різних суспільних груп у цій сфері, зручні форми отримання інформації, персоналії політиків та громадських діячів, зокрема, місцевих, довіра до яких може змінити ставлення до питань євроінтеграції.


Усіх зацікавлених запрошують до участі в передачах в якості гостя в студії – експерта з будь-якої проблематики стосовно євроінтеграції, відносин України з ЄС, НАТО, СОТ чи інших актуальних питань. Радіо ефіри триватимуть до вересня 2007 року.

Контактна особа :Владислав Анін, тел.: (062) 304 40 97, (050) 102 90 03 , ЦПД, вул. Університетська, 24, офіс 48 (4-й поверх історичного факультету Донецького національного університету), кожного дня з 9:30 до 19:30.


Джерело: Громадська коаліція “Донбас Європейський”

Олена Романова, координатор програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: romanova@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, Бехтерівський пров. 13а, к.5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: