Грант: № 52533

Інформування аудиторії “Ліки Контроль” про можливості державних програм “Доступні ліки” та “Національний перелік основних лікарських засобів”, підтримка сервісу «Ліки для онкохворих»

ОПИС ГРАНТА:

На сьогодні програмами «Доступні ліки» досить рідко користуються молоді, працюючі люди. Реалізовуючи проект ми плануємо суттєво збільшити інформованість населення щодо можливостей державної програми «Доступні ліки». Незначна кількість населення інформована та розуміє свої права, як пацієнтів щодо забезпечення безоплатними лікарськими засобами у стаціонарі в рамках державної програми «Нацперелік». Заклади охорони здоров’я не інформують пацієнтів щодо безоплатних ліків, діють корупційні схеми перепродажу куплених за бюджетні кошти лікарських засобів. Пацієнти часто не знають, яким чином отримати безоплатні ліки в закладах охорони здоров’я. Навіть знаючи права, не відстоюють їх, не знаючи, яким чином можна поскаржитися на дії посадових осіб лікарень

Програма:

Громадське здоров'я

Дата реєстрації:

17.07.2018

Електронна адреса:

info@likicontrol.com.ua

Бюджет гранту (грн.):

389 030

Телефон:

067 538 54 07

Регіон:

м. Київ

Грантоотримувач:

Громадська організація "Ліки контроль"

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: