АНОНС: На VI Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства говоритимуть про «Інтелектуальну свободу»

16-17 листопада у Києві відбудеться VI Форум організаційного розвитку громадянського суспільства. Ця публічна платформа для обговорення значимих для суспільства питань та визначення трендів його розвитку об’єднає понад тисячу учасників з України та закордону. Вони зберуться, щоб обмінятися досвідом, знайти нових партнерів та донорів, навчитися новим інструментам роботи. Форум об'єднує не тільки громадські та благодійні організації, а й представників влади, медіа, бізнесу, міжнародної донорської спільноти.

16-17 листопада у Києві відбудеться VI Форум організаційного розвитку громадянського суспільства. Ця публічна платформа для обговорення значимих для суспільства питань та визначення трендів його розвитку об’єднає понад тисячу учасників з України та закордону. Вони зберуться, щоб обмінятися досвідом, знайти нових партнерів та донорів, навчитися новим інструментам роботи. Форум об’єднує не тільки громадські та благодійні організації, а й представників влади, медіа, бізнесу, міжнародної донорської спільноти. 

Головна тема Форуму – «Практики свободи».

З ініціативи Міжнародного фонду «Відродження», на Форумі відбудеться панельна дискусія на тему «Інтелектуальної свободи».

Час проведення панелі: 16 листопада, 11:30-13:00.

Місце заходу: Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК  «Олімпійський».

Дискусія відбуватиметьсяв рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку МФ «Відродження» запровадив спільно з Ініціативою Відкритого Суспільства для Європи (OSIFE/Open Society Initiative for Europe) та Посольством Швеції в Україні.

Ключові питання обговорення – фінансова життєздатність та інтелектуальна свобода вітчизняних аналітичних центрів. Учасники розглянуть, зокрема, такі питання:

– як можна будувати довготермінову стратегію діяльності аналітичних центрів, маючи короткотермінове проектне фінансування (плюси інституційного фінансування);

– диверсифікація джерел фінансування АЦ;

– збереження незалежності від донорів;

– прозора фінансова звітність;

– як зберегти дослідницьку неупередженість тісно співпрацюючи зі стейкхолдерами?

– відкритість інформації про співпрацю/афілійованість із партнерськими організаціями (донорськими організаціями, бізнес організаціями, політичними партіями тощо);

– контроль якості та неупередженості аналітичних матеріалів через зовнішнє та внутрішнє рецензування.

Головні спікери:

– Роман Кульчинський (Агенція журналістики даних TEXTY);

– Марія Репко (Центр економічної стратегії);

– Сергій Солодкий (Центр «Нова Європа»);

– Єгор Стадний (CEDOS).

Модератор дискусії – Євген Глібовицький (Києво-Могилянська Бізнес Школа).

!!! Для участі в дискусії необхідно зареєструватися у менеджера програмної ініціативи МФ «Відродження» Софії Голоти: golota@irf.kiev.ua                                                                                

Зареєструватись на участь у Форумі можна за посиланням: http://cd-platform.org/forum

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: