Формування внесків на утримання будинку та прибудинкової території в ОСББ. Практичні поради

27 квітня в Луганську відбудеться два семінари-тренінги “Формування внесків на утримання будинку та прибудинкової території в ОСББ. Практичні поради”

27 квітня в Луганську (вул. Пушкіна, 8, перший поверх) відбудеться два семінари-тренінги “Формування внесків на утримання будинку та прибудинкової території в ОСББ. Практичні поради”. Заходи проводить Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Тренерами будуть громадські активісти з Харкова, серед яких регіональний представник Спілки власників житла України в Харківській області, голова ОСББ “Альма-центр” Юлія Самойлова.

Перший семінар пройде з 10:30 до 13:30 для голів, бухгалтерів ОСББ та ЖБК, представників громадських організацій, спеціалістів органів місцевого самоврядування Луганської області.

Другий семінар пройде з 14:00 до 17:00 для голів, бухгалтерів ОСББ та ЖБК, представників громадських організацій.

Під час семінарів-тренінгів буде розглянуто такі питання:
1. Законодавча база щодо формування внесків на утримання будинку та прибудинкової території в ОСББ та ЖБК: постанова Кабміну №869 від 1 червня 2011 року, Галузева угода, місцеві НПА.
2. Формування членських внесків на утримання будинку та прибудинкової території (економічне обґрунтування, порядок прийняття рішення щодо формування внесків, розрахунок окладів співробітників, вихідні дані для розрахунку внеску).
3. Робота з власниками квартир – боржниками з оплати внесків на утримання домогосподарства та прибудинкової території, претензійно-позовна робота.

Охочим узяти участь у семінарах слід надіслати повідомлення на електронні адреси n.boyko.i@rambler.ru, K.Katya71@mail.ru, де вказати П.І.П., посаду, контактну інформацію.

Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!”
Наталія Бойко
(0642) 93 24 59
n.boyko.i@rambler.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: