Євроінтеграційні можливості у Хмельницькому обговорили на конференції

Захід проходив в рамках інформаційної кампанії, метою якої є роз'яснення практичних переваг і можливостей, які вже мають або невдовзі отримуватимуть українці від євроінтеграційного курсу України.

 

12 лютого відбулася конференція «Євроінтеграція: сила можливостей у Хмельницькому» за участю Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроінтеграційної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе. Захід проходив в рамках інформаційної кампанії, метою якої є роз’яснення практичних переваг і можливостей, які вже мають або невдовзі отримуватимуть українці від євроінтеграційного курсу України.

Зокрема, виконавчий директор «Європи без бар’єрів» Ірина Сушко розповіла про переваги безвізого режиму з ЄС та нові тенденції внаслідок його отримання. Як підкреслила Ірина Сушко, безвізовий режим – це можливість мобільності, яка посилює контакти між людьми, а також сприяє розширенню світогляду українців. Експертка наголосила на важливості реформ, які були започатковані в рамках візової лібералізації – безпека документів, управління кордонами, створення антикорупційних органів, боротьба з організованою злочинністю, а також протидія дискримінації. «Тому, навіть ті, хто не планує з якихось причин найближчим часом скористатись безвізовим режимом, може стикатись із цим колосальним багажем модернізаційних змін, які були започатковані в рамках візової лібералізації і продовжені сьогодні в рамках Угоди про асоціацію з Європейським Союзом», – зазначила п.Ірина.

В рамках конференції також відбувся круглий стіл, під час якого громадські експерти розповіли про діяльність Української платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства та Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, переваги та можливості членства в платформах.

Захід організовано за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження», а також у партнерстві з Українською національною платформою Форуму громадянського суспільства Східного партнерства та Українською стороною Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: