Експерти оцінять державну політику боротьби з туберкульозом

29 липня об 11:00 у Києві відбудеться прес-конференція “Чи достатньо в Україні політичної волі для подолання епідемії туберкульозу: на межі двох загальнодержавних програм”

29 липня об 11:00 у Києві, в інформагенції “Укрінформ” (вул. Богдана Хмельницького, 8/16), відбудеться прес-конференція “Чи достатньо в Україні політичної волі для подолання епідемії туберкульозу: на межі двох загальнодержавних програм”. Захід організовує Всеукраїнська благодійна організація “Українська асоціація благодійників” і Коаліція організацій “Зупинимо туберкульоз разом” за сприяння програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” та Громадського руху “Українці проти туберкульозу”.

Мета прес-конференції – дати громадську оцінку державній політиці у сфері боротьби з туберкульозом упродовж 2007-2011 років і поінформувати суспільство щодо можливих сценаріїв формування такої політики на 2012-2016 роки.

Теми, які заплановано розглянути:
– Епідемічна ситуація з туберкульозом і державна політика в боротьбі з епідемією: стан, проблеми й перспективи.
– Проект Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки: нова стратегія боротьби з туберкульозом чи рецидив минувшини?
– Амністія-2011: чи здатна держава забезпечити подальший інфекційний контроль за хворими на туберкульоз громадянами, які звільняються?
– Презентація нового випуску інформаційно-аналітичного вісника Коаліції “Зупинимо туберкульоз разом” на тему “16 років протитуберкульозного “довгобуду”.
– Україна одна з найбільш постраждалих від туберкульозу країн. Чому жодна українська влада не підтримує громадської ініціативи про оголошення 1 серпня – дня смерті Лесі Українки від туберкульозу – Національним днем вшанування пам’яті жертв туберкульозу?

Контакти: Коаліція організацій “Зупинимо туберкульоз разом”, Віталій Руденко, (044) 270 44 52, (044) 273 30 97

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: