Дискусія “Як освіта в умовах війни впливає на людський капітал”

16 грудня аналітичний центр Cedos проведе онлайн дискусію про те, як освіта в умовах війни впливає на людський капітал, навички та компетенції, необхідні для ринку праці.

Останні кілька років видалися багатими на виклики для української системи освіти. Через пандемію COVID-19 навчання у більшості закладів освіти перейшло у дистанційних формат. Якість і доступ до освіти погіршилися. З лютого 2022 року через повномасштабне російське вторгнення була зруйнована частина освітньої інфраструктури, а студент_ки, учен_иці та освітян_ки вимушено виїжджали за кордон та переміщувались у межах країни. Негативний вплив пандемії, з яким зіштовхнувся весь світ, посилився в Україні війною. 

У майбутньому ці освітні прогалини можуть вплинути на розвиток людського капіталу в Україні: компетентності, ринку праці, економічних можливостей, добробуту та інновацій. 

16 грудня о 14:00 Cedos запрошує на дискусію про те, як освіта в умовах війни впливає на людський капітал. Разом з експертами та експертками обговорюватимуть, як пандемія та війна впливають на навички та компетенції, необхідні для ринку праці.

Спікер_ки:

  •  Оксана Матіаш — очільниця програми “Навчай для України”;
  •  Зеновій Верес — senior solutions architect у SoftServe, кандидат технічних наук, асистент Кафедри комп’ютеризованих систем автоматики Національного університету “Львівська політехніка”;
  • Альона Євдокимова — начальниця відділу практики та інтеграційних зв’язків із замовниками кадрів, Сумський державний університет;

Список учасни_ць дискусії доповнюється.

  • Модераторка: Юлія Назаренко, аналітикиня Cedos

Подія транслюватиметься на фейсбук-сторінці Cedos. Запис також опублікують на ютуб-каналі Cedos.

Дискусію організовано в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку впроваджує Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: