Дискусія “Активна в 16: українські підлітки в політичних процесах”

Окей, бумер.
Вони борються з корупцією та контролюють місцеву владу. Вони беруть участь в реформуванні охорони здоров’я та впроваджують сексуальну освіту в Україні Вони організовують екологічні мітинги та встановлюють баки для роздільного збору відходів.

Ця молодь уже може багато чого розповісти сучасному політичному естеблішменту.

Тому 26 листопада ми зустрінемось з ними.

Вхід вільний. Для участі необхідно заповнити гугл форму до 25 жовтня включно: http://bit.ly/2QpVUmz

Дискусія пройде в рамках Open Society Talks – серії відвертих розмов про непевне майбутнє, на яке ми пропонуємо поглянути з різних точок зору. 

Розклад усіх дискусій шукайте на сторінці:
Open Society Talks

Час: 26 листопада, 19.00 

Місце: Київ, Громадський ресторан Urban Space 500 (вулиця Бориса Грінченка, 9) 

Організатор: Міжнародний Фонд “Відродження” 

Подія у Facebook.

Будемо говорити про те, як українські підлітки впливають на політичні процеси уже сьогодні та власноруч виправляють помилки “попередніх поколінь”.

  • #NeverAgain і Грета Тунберг – чи є це загальний тренд чи окремі випадки?
  • Чи може збагатити політичний процес більш активне включення туди підлітків? 
  • Чи стала сучасна молодь більш зрілою в порівнянні зі своїми однолітками 100-річної давності, щоб почати голосувати раніше? 
  • Що молодь може розповісти сучасному політичному естеблішменту? 

Спікери:

Сергій Чагаров – громадський активіст, антикорупціонер. З 15 років контролює діяльність місцевої влади та бореться з корупцією у рідному селі Гатне під Києвом. Під час однієї з сесій сільради депутат напав на Сергія та публічно погрожував йому через звинувачення у корупції. А після цього йому в подвір’я кинули гранату. Нещодавно Сергій разом з Слідство.Інфо робив журналістське розслідування про те, як Мін’юст «втопив» в «Озерному гаю» бюджетні мільйони.

Даніїл Столбунов – активіст у сфері охорони здоров’я та освіти, представник спільноти молодіжного руху Teenergizer. Від народження живе з ВІЛ, відкрито говорить про свій статус. Даніїл серед перших підлітків в історії України, які представляють голос молоді на національному рівні, долучені до процесу реформування охорони здоров’я, створили молодіжну робочу групу при МОЗ України, адвокатують за впровадження сексуальної освіти в Україні та працюють у сфері ментального здоров’я.

Роман Тичківський – засновник і керівник Української академії лідерства – 10-місячної навчальної програми для молоді від 16 до 20 років. Випускники УАЛу вже сьогодні диктують дорослим якою має бути країна.

Ярослав Теленько – активіст-школяр з Черкас. Просуває в місті сортування сміття, організовує мітинги за зменшення шкідливих викидів, виготовляє та встановлює баки для роздільного збору відходів. На початку жовтня Ярослав щодня перед школою приходив з плакатами до черкаських урядовців і вимагав звернути увагу на екологічну ситуацію. Ті хвалили його ентузіазм та ігнорували вимоги.

Модеруватиме Сашко Кульчицький – керівник відділу комунікацій Міжнародного фонду «Відродження». В підлітковому віці він мріяв стати політиком, а потім вирішив, що організовувати рок-концерти веселіше. 

Open Society Talks – це серія інтерактивних дискусій на тему майбутнього демократії та розвитку цінностей відкритого суспільства. Зустрічі присвячені суперечливим питанням, відповіді на які мають бути знайдені в суспільстві. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: