Друга Всеукраїнська науково-практична конференція “Розвиток органів самоорганізації населення в Україні: проблеми теорії та практики “

3-4 березня 2007 року Одеська міська громадська організація "Лицем до лиця" разом із Всеукраїнською Асоціацією сприяння самоорганізації населення та Одеським суспільним інститутом соціальних технологій за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження" проводять Другу Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Розвиток органів самоорганізації населення в Україні: проблеми теорії та практики ".

3-4 березня 2007 року в Одесі відбудеться Друга Всеукраїнська науково-практична конференція “Розвиток органів самоорганізації населення в Україні: проблеми теорії та практики”

Захід організує Одеська міська громадська організація “Лицем до лиця” разом із Всеукраїнською Асоціацією сприяння самоорганізації населення та Одеським суспільним інститутом соціальних технологій за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

Метою заходу є надання всебічної наукової та організаційно-методичної підтримки розвитку в Україні руху самоорганізації населення для підвищення його дієздатності та ефективності участі у розв’язанні питань місцевого значення у тісній співпраці з органами місцевого самоврядування.

На конференції планується обговорити наступні теми:

– шляхи удосконалення нормативної бази щодо створення та діяльності інститутів локальної демократії на законодавчому та місцевому рівнях;

– механізми вбудовування органів самоорганізації населення у систему місцевого самоврядування в умовах його реформування;

– взаємодія органів самоорганізації населення з органами місцевої влади та неурядовими організаціями;

– розробка і реалізація місцевих програм розвитку самоорганізації населення;

– ресурсне забезпечення діяльності ОСН;

– практична діяльність органів самоорганізації населення щодо покращення надання послуг населенню та захисту прав і законних інтересів громадян та інші питання;

Окрім роботи на пленарних засіданнях, на Конференції відбудуться дискусій у двох секція:

1. Удосконалення нормативної бази створення і діяльності інститутів самоорганізації населення на законодавчому та локальному рівнях”.

2. Механізми включення органів самоорганізації у систему місцевого самоврядування”.

Значна увага буде приділена й обміну позитивним досвідом діяльності органів самоорганізації населення щодо вирішення місцевих проблем, накопиченому в різних регіонах України.

Участь у конференції візьмуть провідні науковці, керівники органів самоорганізації населення, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, лідери громадських організацій, які працюють у сфері самоорганізації населення.

Довідки за телефоном: (048) 738-68-30.

Контактна особа: Трепалюк Ганна.

 

Програма конференції у додатку

Програма конференції

Олександра Горячева, менеджер програми
“Посилення впливу громадянського суспільства”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: goriacheva@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: