Досвід ініціатив на користь збереження шкіл: матеріали проекту “Разом до збереження та розвитку освітніх послуг у малих громадах”

Східноукраїнський центр громадських ініціатив видав брошуру “Досвід ініціатив на користь збереження шкіл: матеріали проекту «Разом до збереження та розвитку освітніх послуг у малих громадах»”

Східноукраїнський центр громадських ініціатив видав брошуру “Досвід ініціатив на користь збереження шкіл: матеріали проекту «Разом до збереження та розвитку освітніх послуг у малих громадах»”. Проект підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Брошура покликана допомогти мешканцям малих громад запобігти ліквідації власних шкіл.

Видання узагальнює досвід вдало впроваджених адвокасі-ініціатив, спрямованих на збереження загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить історії успіху ініціатив “Громада для освіти” (село Златоустівка, Волноваський район, Донецька область), “Стартуємо впевнено разом!” (Пролетарський район Донецька), “Зміна ступеню школи або її ліквідація – тільки за результатами місцевого референдуму” (с. Денежникове, Новоайдарський район, Луганська область) та “Збережемо нашу школу” (с. Нова Чернещина, Сахновщинський район, Харківська область). У брошурі наведено інформацію про діяльність чотирьох громад, що за декілька місяців змогли вберегти свої школи від закриття та посприяли їх подальшому розвитку. Описано як стратегічні плани, так і тактичні дії місцевих активістів.

Освітяни та представники громадських організацій із сільської місцевості та малих промислових міст можуть замовити посібник, надіславши листа-заявку на електронну адресу saveschoolsua@gmail.com або поштою на адресу: СЦГІ, 30-й квартал 2/14, м. Луганськ, 91005. У заявці слід зазначити ПІБ, назву школи / організації, повну поштову адресу й у двох-трьох реченнях описати, для чого потрібна ця брошура та як планується її використовувати.

Контакти:
Східноукраїнський центр громадських ініціатив
saveschoolsua@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: