Документальний серіал “НАТО: свій чи чужий?” – дивіться на Першому національному каналі ТБ, з вівторка 19 лютого, початок о 22:05

Протягом вівторка — четверга будуть демонструватися перші три серії: "Як поляки нас обігнали", "Навіщо Литві НАТО?", "Гарячі балтійські хлопці". Група сміливців-тележурналістів відправилася у небезпечну подорож ситою Європою. Проводжали їх, плачучи, рідні та близькі, на Майдані грав військовий оркестр і схльостувалися демонстрації під гаслами "Альянс – світле майбутнє людства" та "НАТО з Ватиканом – руки геть!". Наш мікроавтобус мчав на захід, збираючи дорогою народні накази про те, що спитати у НАТО.

Протягом вівторка — четверга будуть демонструватися перші три серії: “Як поляки нас обігнали”, “Навіщо Литві НАТО?”, “Гарячі балтійські хлопці”.

Група сміливців-тележурналістів відправилася у небезпечну подорож ситою Європою. Проводжали їх, плачучи, рідні та близькі, на Майдані грав військовий оркестр і схльостувалися демонстрації під гаслами “Альянс – світле майбутнє людства” та “НАТО з Ватиканом – руки геть!”. Наш мікроавтобус мчав на захід, збираючи дорогою народні накази про те, що спитати у НАТА.

Кілька місяців група їздила новими та старими країнами Європи, нишпорячи навколо військових баз, пролазячи у нутрощі засекречених об’єктів, мацаючи на м’якість солдатські ліжка в НАТівських казармах, безстрашно куштуючи їжу у НАТівських столовках, і випитуючи у військових: які ж нові капості замишляє загарбницький блок? а у цивільних (солдатських матерів, подруг, мешканців навколишніх містечок): чи не боїтеся ви своїх військових? а за хлопців своїх не страшно? і як тримати генералів в руках демократії? І ще: ну чому ж ви живете краще за нас?

Усе це — у фільмі “НАТО: свій чи чужий?” Він не про політику, геостратегію, чи військову взаємосумісність. Він про життя – про європейців, які не є ворогами.

http://www.1tv.com.ua/tv/anons/080219-2205.html

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: