Для волинських активістів відбудеться тренінг з організації адвокасі-кампаній

4 жовтня в Луцьку відбудеться відкритий тренінг “Алгоритм планування адвокаційних кампаній: від вибору проблеми до її вирішення”

4 жовтня в Луцьку відбудеться відкритий тренінг “Алгоритм планування адвокаційних кампаній: від вибору проблеми до її вирішення”. Захід проводить Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників громадських організацій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, органів самоорганізації населення, а також ініціативних мешканців Волинської області.

План навчального семінару:
– поняття адвокасі, відмінність лобіювання й адвокасі;
– правила та процедури збору й аналізу інформації про певну суспільну проблему;
– визначення переліку та ролі державних структур, що мають сприяти вирішенню проблем громади;
– основи стратегічного планування кампанії адвокасі;
– залучення ресурсів для впровадження кампанії адвокасі;
– побудова коаліцій і залучення прихильників;
– зовнішні комунікації в кампаніях адвокасі;
– техніка лобіювання та впливу на зміни в законодавстві;
– ситуаційні вправи з адвокасі.

Учасники тренінгу зможуть ознайомитися з успішними адвокасі-кампаніями та почути про адвокасі з уст досвідчених фахівців. На основі отриманих знань вони матимуть змогу підготувати свої проектні пропозиції та взяти участь у волинському обласному конкурсі підтримки адвокаційних ініціатив.

Для участі у тренінгу потрібно заповнити анкету учасника та до 2 жовтня надіслати її на електронну адресу vipgi@ukr.net із поміткою “на участь у навчальному семінарі” або повідомити про своє бажання взяти участь контактній особі – Богдані Кравчик (066 93 90 245).

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
Богдана Кравчик
066 93 90 245

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: