Для фасилітаторів груп підтримки пацієнтів буде проведено тренінг

20-21 січня в місті Буча (Київська область) відбудеться тренінг для фасилітаторів груп підтримки пацієнтів і їхніх рідних у межах кампанії доступу до знеболення “StopБіль”

20-21 січня в місті Буча (Київська область) відбудеться тренінг для фасилітаторів груп підтримки пацієнтів і їхніх рідних у межах кампанії доступу до знеболення “StopБіль”. Кампанію проводить програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Групи підтримки, що об’єднують пацієнтів, їхніх рідних і близьких, дозволяють знайти однодумців серед людей, які мають схожу проблему, поділитися своїм досвідом, знайти відповіді та поради. Такі групи створено в Херсоні, Миколаєві, Вінниці, Рівному, Дніпропетровську й Івано-Франківську.

Регулярні зустрічі груп підтримки, обмін досвідом, пошук і розробка спільних ідей дозволять мобілізувати громадських активістів для відстоювання права на знеболення в Україні. Завданням фасилітатора при цьому є створення комфортних умов, що дозволяють учасникам вільно спілкуватися та віднайти рішення спільних проблем.

За даними дослідження, яке провела міжнародна правозахисна організація “Human Rights Watch” спільно з українськими громадськими організаціями, щороку майже 428 тисяч осіб в Україні потребують знеболення та паліативної допомоги для полегшення симптомів невиліковних хвороб.

“Громадське здоров’я”
Надія Колесникова
(044) 461 97 09
kolesnykova@irf.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: