Директора програми “Верховенство права” введено до Робочої групи з удосконалення законодавства про безоплатну правову допомогу при Мін’юсті

Директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” Роман Романов увійшов до складу Робочої групи з удосконалення законодавства про безоплатну правову допомогу при Міністерстві юстиції України

Директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” Роман Романов увійшов до складу Робочої групи з удосконалення законодавства про безоплатну правову допомогу при Міністерстві юстиції України. Її створено згідно з наказом №86/7 від 31 січня 2012 року з метою запровадження ефективної системи надання безоплатної правової допомоги в Україні.

Нагадаємо, програма “Верховенство права” підтримує діяльність Центрів правової інформації та консультацій у різних регіонах України, які надають безоплатну правову допомогу бідним і соціально незахищеним верствам населення.

“Верховенство права”
Роман Романов
(044) 482 03 63
romanov@irf.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: