Державні закупівлі в Україні: масштаб зловживань, шляхи вирішення, персоналії, регіони

26 лютого о 10:00 у Києві (готель “Київ”, вул. Грушевського, 26/1) відбудеться круглий стіл “Державні закупівлі в Україні: масштаб зловживань, шляхи вирішення, персоналії, регіони”

26 лютого о 10:00 у Києві (готель “Київ”, вул. Грушевського, 26/1) відбудеться круглий стіл “Державні закупівлі в Україні: масштаб зловживань, шляхи вирішення, персоналії, регіони”. Захід проводить Центр політичних студій та аналітики (ЦПСА) за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонду Східна Європа.

Мета круглого столу – обговорити найгостріші проблеми державних закупівель за участю керівників центральних органів виконавчої влади, профільних комітетів Верховної Ради та ключових неурядових організацій, що здійснюють моніторинг у цій сфері. За підсумками заходу заплановано підготувати рекомендації щодо боротьби з корупцією під час державних тендерів.

Запрошені
– Віктор Чумак, народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією;
– Ігор Прасолов, Міністр економічного розвитку й торгівлі;
– Борис Горбанський, директор Департаменту державних закупівель і державного замовлення Міністерства економічного розвитку й торгівлі;
– Василь Цушко, голова Антимонопольного комітету України;
– Петро Андрєєв, голова Державної фінансової інспекції.

Доповідачі:
– Віктор Таран, директор ЦПСА;
– Олексій Шалайський, головний редактор порталу “Наші Гроші”;
– Олексій Хмара, президент “Transparency International Україна”;
– Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції;
– Наталія Лаврецька, експерт ГО “Брама”, координатор проекту у Львівській області;
– Гліб Канєвський, експерт ЦПСА;
– Андрій Марусов, експерт ЦПСА;
– Ольга Будник, керівник проекту ЦПСА з моніторингу державних закупівель.

Контакти:
Центр політичних студій та аналітики
office@cpsa.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: