Держава забирає у шахтарського міста більшість засобів для виживання та розвитку. Результати незалежного аудиту міського бюджету

Як виживають монопрофільні міста під час економічної кризи? Чому в Донецькій області найбільше “міст-донорів”? Як наявна демографічна ситуація в Донецькій області впливає на загальні показники соціального та економічного розвитку регіону? Відповідь на ці та інші питання ви зможете почути на прес-конференції, що відбудеться 11 березня 2010 року в Інформагентстві УНІАН.

Прес-конференція проводитиметься Центром громадської експертизи за результатами виконання проектів “Аудит соціальних бюджетів українських міст” та “Моніторинг системи соціального захисту та соціального бюджету міста”.

В межах згаданих проектів фахівці Центру громадської експертизи вперше в Україні провели незалежний аудит бюджету територіальної громади м. Кіровське, проаналізували основні показники його соціально-економічного розвитку, оцінили демографічну ситуацію у місті та регіоні, а також видатки на сферу соціального захисту.

Проект виконувався за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Інституту Відкритого Суспільства (Будапешт).

У прес-конференції візьмуть участь Заступник міського голови м. Кіровське Світлана Якименко, Начальник управління праці та соціального захисту населення Кіровської міської ради Віолетта Бойко, консультанти Центру громадської експертизи Любомир Чорній та Ольга Романюк.

Початок прес-конференції о 13.30 год. Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Центр громадської експертизи

093 246 02 46

info@expertise.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: