Тендер на надання консультаційних послуг зі стратегічного планування для проєвропейських платформ громадського суспільства

МЕТА КОНКУРСУ:

Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ) розпочинає реалізацію проекту «Громадська синергія: посилюючи участь у євроінтеграційних реформах через Платформу громадянського суспільства Україна-ЄС та Українську національну платформу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства», який фінансується Європейським Союзом (далі – Проект).

Дата завершення конкурсу:

11.09.2016

Програма:

Європа і світ

Тендер на надання консультаційних послуг зі стратегічного планування для проєвропейських платформ громадського суспільства 

Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ) розпочинає реалізацію проекту  «Громадська синергія: посилюючи участь у євроінтеграційних реформах через Платформу громадянського суспільства Україна-ЄС та Українську національну платформу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства», який фінансується Європейським Союзом (далі – Проект).

Метою проекту є посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ через зміцнення спроможностей та активізацію діяльностей Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП)* (далі – Платформи).

Одним з початкових етапів Проекту є  стратегічне планування діяльності кожної з Платформ, з урахуванням рекомендацій незалежного зовнішнього оцінювання їхньої організаційної спроможності та аналізу потреб.

Послуги включають:

  • Розробка, у консультаціях з командою Проекту та керівництвом Платформ, методики стратегічного планування Платформ з урахуванням їхньої мережевої структури та необхідності забезпечення координації між двома Платформами;
  • Забезпечення підготовки до стратегічного планування із залученням команди Проекту, керівництва Платформ і членів Платформ;
  • Фасилітація основної сесії(сесій) стратегічного планування для керівного складу/активістів двох Платформ (м. Київ або його околиці, кількість учасників – 25-30 осіб).
  • Систематизація напрацювань за результатами сесій, з подальшим консультаційним супроводом доопрацювання Стратегічного та Операційного планів, в т.ч. із залученням ширшого складу членів Платформ.
  • За результатами співпраці з надавачем послуг кожна Платформа має розробити Стратегічний план і Операційний план діяльності на 2016-2017 рік.

Термін виконання роботи: вересень – жовтень  2016р.

Вимоги до потенційного надавача послуг :

  • досвід консультування НУО в питаннях організаційного розвитку та стратегічного планування, в т.ч. управління, планування, оцінка, (досвід консультування щодо стратегічного планування мережевих організацій буде перевагою);
  • обізнаність із сучасними міжнародними підходами до організаційного розвитку;
  • практичний досвід фасилітації заходів;
  • відмінні аналітичні, письмові та презентаційні навички.

Пропозиція потенційного надавача послуг має містити:

  • резюме (своє та інших залучених тренерів/експертів);
  • лист з викладенням попереднього бачення методологічних підходів до стратегічного планування Платформ;
  • посилання на матеріали або надання копій матеріалів, які свідчать про попередній досвід кандидата
  • вказати контакти двох осіб, які могли б надати рекомендації щодо надавача послуг
  • цінова пропозиція (вказана однією сумою та повинна містити в собівартості збори, податки і обслуговування організації, ФОП тощо).  Витрати на проїзд  та проживання тренера(ів) не включати в гонорар.

Тендер відбуватиметься у 2 етапи:

1 Етап:

Зголошення зацікавленості у поданні тендерної пропозиції (надсилання пропозиції потенційного надавача послуг) – до 11 вересня 2016 року

Повідомлення учасникам щодо результатів першого туру  –  13 вересня 2016 року. 

2 Етап:

Проведення інтерв’ю із відібраними експертами/організаціями для деталізації очікувань стратегічного планування  та з’ясування досвіду/методів роботи відповідних експертів.  13-14 вересня   2016 року.

Повідомлення учасникам щодо результатів тендеру та оголошення переможця – 15 вересня 2016 року.

Тендерні пропозиції надіслати електронною поштою на адресу shulga@irf.ua. У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Tender Strategic Planning”.

Контактна особа:

Дмитро Шульга, Директор Європейської програмної ініціативи МФ «Відродження», 044- 461-95-00  shulga@irf.ua.

* Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП)   –  утворена в 2011 році та році і є частиною мережі громадянського суспільства Східного партнерства.  УНП, як і Форум громадянського суспільства, працює в рамках 5-ти робочих тематичних групами , та налічує більш ніж 200 організацій-членів. Управління здійснюється Керівним комітетом, що складається з Національного координатора і координаторів робочих груп.  УНП має на меті  активне інформування про програму  Східного партнерства ЄС, а також про моніторинг і експертизу ключових політик у розрізі модернізаційного потенціалу реформ, пов’язаних із процесами європейської інтеграції

 
Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС (ПГС) –  була створена в квітні 2015 року відповідно до ст. 469  Угоди про асоціацію. Метою ПГС є забезпечення ефективної участі громадськості у виконанні Угоди про асоціацію, зокрема через громадський моніторинг імплементації положень Угоди.  Згідно з положеннями Угоди, ПГС є двостороннім органом, що складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету (ЄЕСК) – з іншої. Українська сторона  платформи (УС ПГС) складається з 15 членів, в тому числі 9 представників ОГС, профспілок і трудових організацій, а також 6 координаторів тематичних груп. Робота УС ПГС підтримується 6 тематичними робочими групами, до яких входять загалом більше 200 громадських організацій, профспілок і організацій роботодавців.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: