Тендер: послуги супроводу та логістичного забезпечення Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

МЕТА КОНКУРСУ:

Міжнародний Фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства». У рамках Проекту оголошується тендер на супровід та логістичне забезпечення Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, яка відбуватиметься 19 червня 2018 року у м.Києві.

Дата завершення конкурсу:

29.05.2018

Програма:

Європейська програма

Міжнародний фонд “Відродження”

Європейська програмна ініціатива

Оголошує тендер

на надання послуг супроводу та логістичного забезпечення

Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

Міжнародний Фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства» (далі – Проект).

У рамках Проекту оголошується тендер на супровід та логістичне забезпечення Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, яка відбуватиметься 19 червня 2018 року у м.Києві у Конференц-залі ADMIRAL HALL (вул. Хрещатик, 7/11).

Учасники тендеру: конференц-сервісні організації та ФОП, які мають, як мінімум, трирічний досвід логістичної організації заходів.

Перелік послуг:

  • зустріч, реєстрація учасників та їх супровід під час заходів до 200 осіб;
  • робота з конференц-сервісом щодо організації харчування учасників: 3 кава-паузи, ланч-фуршет для 200 осіб;
  • робота з конференц-сервісом щодо обладнання приміщень для проведення сесій Асамблеї:

– повний день – 200 осіб, розсадка «театр»,

– забезпечення окремих приміщень (або переформатування залу) для роботи у групах на 3 години (6 груп);

  • відшкодування транспортних витрат іногороднім учасникам з розрахунку 500 грн. на особу (до 100 осіб);
  • забезпечення синхронного перекладу (українська-англійська) – півдня;  
  • закупівля канцтоварів для заходу та виготовлення конференц-матеріалів для учасників (бейджі, папки, ручки, роздатковий матеріал тощо);
  • тиражування матеріалів Асамблеї.

Умовою тендеру є надання детального бюджету за кожним із наведених пунктів.

До тендерної пропозиції слід обов’язково долучити стислу інформацію про попередній досвід з організації подібних заходів.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій  10:00, 29 травня 2018 року.

Оголошення результатів тендеру –  до 01 червня 2018 року.

Тендерна пропозиція має бути подана на офіційному бланку учасника тендеру з печаткою та підписом уповноваженої особи (у сканованому вигляді). Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, розглянуто не буде.

Тендерні пропозиції потрібно надсилати на електронну адресу romanova@irf.ua. У рядку «Тема» електронного повідомлення потрібно зазначити «тендерна пропозиція».

Усі запитання щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу mykhailo.rudenko@gmail.com

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

 

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: