ТЕНДЕР “ПІДГОТОВКА АЛЬТЕРНАТИВНОГО ЗВІТУ З ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ЗА 2017 РІК”

МЕТА КОНКУРСУ:

Мета тендеру – проведення незалежної оцінки якості та ефективності впровадження у 2017 році державної програми з виконання Антикорупційної стратегії.

Дата завершення конкурсу:

10.04.2018

Програма:

Демократія і належне врядування

ПРОГРАМНА ІНІЦІАТИВА «ДЕМОКРАТИЧНА ПРАКТИКА»

МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ “ВІДРОДЖЕННЯ”

ТЕНДЕР

“ПІДГОТОВКА АЛЬТЕРНАТИВНОГО ЗВІТУ З ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ЗА 2017 РІК”

Реформування національної системи запобігання та протидії корупції є одним з найбільш складних компонентів суспільної трансформації сучасної України. Протягом останніх років Верховна Рада України ухвалила низку законів, які покликані реформувати всю систему запобігання та протидії корупції. Всі ці нормативно-правові акти були розроблені у співпраці з громадськістю та міжнародною спільнотою. Однак, прийняття антикорупційних законів само по собі не вирішує проблем боротьби з корупцією. Важливим є те, наскільки ефективним є їх виконання.

29 квітня 2015 року Кабінетом Міністрів України була затверджена Державна програма щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2015-2017 роки, яка передбачає основні заходи із впровадження цієї реформи. Відповідно до Закону «Про запобігання корупції» державна програма з виконання Антикорупційної стратегії підлягає щорічному перегляду із урахуванням результатів реалізації визначених заходів, висновків та рекомендацій парламентських слухань з питань ситуації щодо корупції. На жаль, за три роки реалізації Антикорупційної стратегії ми так і не отримали офіційного звіту щодо стану її реалізації від уповноважених органів державної влади. Саме тому Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) задля сприяння щорічній незалежній оцінці реального стану справ щодо боротьби із корупцією в Україні і оголошує даний тендер.

Мета тендеру – проведення незалежної оцінки якості та ефективності впровадження у 2017 році державної програми з виконання Антикорупційної стратегії.

Учасники тендеру: громадські об’єднання та благодійні організації, які мають щонайменше трирічний попередній досвід діяльності в сфері антикорупції, а також підготовки аналітичних звітів.

Проект має передбачати:

  • розробку методології оцінки якості та ефективності впровадження у 2017 році державної програми з виконання Антикорупційної стратегії;
  • проведення оцінювання на основі розробленої методології;
  • підготовку висновків та розробку рекомендацій стосовно необхідних змін до державної програми з виконання Антикорупційної стратегії;
  • проведення публічних обговорень результатів оцінювання та напрацьованих рекомендацій;
  • проведення широкої медіакампанії.

Як окремі додатки проектна пропозиція має містити:

  • попередній стислий опис методології оцінки. У разі, якщо проектна пропозиція містить проведення соціальних досліджень, також слід додати проект інструментарію такого дослідження;
  • попередній варіант структури звіту;
  • резюме основних залучених до виконання проекту експертів;
  • посилання на матеріали або надання копій матеріалів, які свідчать про попередній досвід учасника тендеру в сфері боротьби із корупцією, а також підготовлені ним аналітичні звіти;
  • надання листів, що підтверджують готовність участі у проекті залучених експертів.

Останній термін подання проектів – 10 квітня 2018 року (15:00 за київським часом).

Оголошення результатів – до 11 травня 2018 року.

Зверніть увагу!

За підсумками тендеру передбачається обрати одного його переможця.

Термін реалізації проекту, який буде обрано в якості переможця тендеру, не може перевищувати 6 місяців.

Проектні пропозиції (використовуючи Аплікаційну форму) слід зареєструвати на сайті фонду, скориставшись онлайн-формою. Додатки до проектної пропозиції мають бути додані у форматі .doc, .docs, .xls, .xlsx або .pdf. Максимальний розмір кожного із додатків до проектної пропозиції не може перевищувати 8 Mb.

Проектних пропозицій, яких буде зареєстровано на сайті МФВ 10 квітня 2018 року після 15:00 за київським часом, не розглядатимуть.

Програма не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам, приватним (фізичним) особам, а також суб’єктам господарювання, які мають на меті отримання прибутку.

Проектних пропозицій, поданих в інший спосіб, окрім названого вище, не розглядатимуть.

Поданих на тендер матеріалів не повертають і не рецензують.

Про результати тендеру всіх його учасників буде повідомлено електронним листом.

Остаточне рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає.

Причин відмови в підтримці проектної пропозицій не повідомляють.

Зверніть увагу, що консультацій щодо оформлення проектних заявок не надають телефоном. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся до 3 квітня 2018 р. на електронні адреси cs@irf.ua та baran@irf.ua.

Контакти:
Програмна ініціатива “Демократична практика”
Лілія Баран, менеджер програмної ініціативи, baran@irf.ua
Олена Луцишина, координатор програмної ініціативи, lutsishina@irf.ua cs@irf.ua

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: