Тендер на забезпечення навчального компоненту для аналітичних центрів України та стажування їх представників у європейських аналітичних центрах у 2018 році

МЕТА КОНКУРСУ:

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Ініціативи Відкритого Суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні реалізують Ініціативу з розвитку аналітичних центрів України (далі – Ініціатива).
Навчальна програма Ініціативи передбачає проведення протягом 2018 року тренінгової програми для аналітичних центрів України, що складатиметься із серії заходів різного формату, та двотижневе стажування представників організацій - учасниць Ініціативи в європейських аналітичних центрах в період з березня по грудень 2018 року.

Дата завершення конкурсу:

16.02.2018

Програма:

Демократія і належне врядування

 

ПРОГРАМНА ІНІЦІАТИВА “ДЕМОКРАТИЧНА ПРАКТИКА” МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ “ВІДРОДЖЕННЯ”

 ТЕНДЕР

НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО КОМПОНЕНТУ ДЛЯ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ УКРАЇНИ ТА СТАЖУВАННЯ ЇХ ПРЕДСТАВНИКІВ У ЄВРОПЕЙСЬКИХ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРАХ У 2018 РОЦІ

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Ініціативи Відкритого Суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні реалізують Ініціативу з розвитку аналітичних центрів України (далі – Ініціатива).

Навчальна програма Ініціативи передбачає проведення протягом 2018 року тренінгової програми для аналітичних центрів України, що складатиметься із серії заходів різного формату, та  двотижневе стажування представників організацій – учасниць Ініціативи в європейських аналітичних центрах в період з березня по грудень 2018 року.

Мета тендеру – забезпечити належну логістику тренінгових заходів в Україні для аналітичних центрів та стажування в європейських аналітичних центрах в період з березня по грудень 2018 року.

Учасники тендеру: конференц-сервісні організації та ФОП, які мають як мінімум трирічний досвід логістичної організації заходів конференційно-тренінгового типу в Україні та за межами України.

В межах тендеру закуповуються наступні послуги:

 • Стажування грантерів за кордоном
 • Навчальна програма для грантерів

Специфікація послуг – у Додатку 1.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає такому технічному завданню:

 В межах стажування

 • Вибір, узгодження та купівля авіаквитків  учасникам стажування;
 • Вибір, узгодження, бронювання та оплата житла для учасників стажування (проживання орієнтовно протягом 13 ночей);
 • Медичне страхування на період стажування;
 • Супровід у відкритті індивідуальних віз;
 • Перерахування гонорару іноземним приймаючим організаціям;
 • Перерахування добових учасникам стажування;
 • Забезпечення трансферів до/з аеропортів;
 • Забезпечення місцевим проїзним квитком на два тижні;
 • Надання фінансового звіту за результатами організації стажування (копії первинної документації та зведена фінансова форма за зразком МФВ);

В межах навчання

 • Організація та оплата проживання учасників тренінгів з інших міст України;
 • Відшкодування проїзду учасникам тренінгів з інших міст України;
 • Забезпечення логістики, пов’язаної  з іноземними експертами-тренерами (в т.ч. оплата гонорарів за кордон);
 • Надання рекомендацій щодо місць проведення тренінгових заходів;
 • Надання фінансового звіту за результатами організації тренінгів (копії первинної документації та зведена фінансова форма за зразком МФВ);

Тендерну пропозицію слід подати за формою,  зазначеною в електронному Додатку до цього оголошення (дивіться XLS файл з деталізованим технічним завданням).

 Примітка:

 1. Перелік послуг в межах технічного завдання може бути скориговано згідно з програмами окремих заходів у ході узгодження тренінгової програми з тренерами та програми стажування.
 2. Механізм перерахування коштів переможцю тендеру передбачає поквартальні транші згідно з програмою проведення заходів на початку кожного кварталу.

 До тендерної пропозиції слід обов’язково долучити такі додатки:

 1. Сканована копія витягу з Державного реєстру із інформацією про учасника тендера.
 2. Контакти учасника тендера, її керівника, та особи, що відповідатиме за логістичні питання тренінгової програми.
 3. Резюме особи, що відповідатиме за логістичні питання стажувань (рівень знання англійської мови не нижче рівня upper intermediate).
 4. Стислий опис попереднього досвіду учасника тендеру щодо організації подібних заходів.
 5. Рекомендації інших організацій або програм, які користувалися послугами учасника тендеру.

 Тендерна пропозиція має бути подана на офіційному бланку учасника тендеру з печаткою (в разі наявності) і підписом уповноваженої особи (у сканованому вигляді). Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, розглянуто не буде.

 Останній термін подання тендерних пропозицій – 16 лютого 2018 року.

 Оголошення результатів тендеру – 22 лютого 2018 року.

Тендерні пропозиції надіслати електронною поштою на адресу lutsishina@irf.ua. У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Тендер логістика тренінгової програми аналітичних центрів 2018”.

Уся комунікація і надання інформації здійснюється виключно через електронну пошту.

Контактна особа:

Олена Луцишина,

Координатор Програмної ініціативи «Демократична практики»

 lutsishina@irf.ua

 Додаток 1

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: