Тендер на видання моніторингового звіту «Громадський моніторинг виконання плану заходів до Стратегії захисту та інтеграції ромської національної меншини в українське суспільство»

МЕТА КОНКУРСУ:

Ромська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на видання моніторингового звіту «Громадський моніторинг виконання плану заходів до Стратегії захисту та інтеграції ромської національної меншини в українське суспільство».

Дата завершення конкурсу:

15.04.2015

Програма:

Ромська програма

Ромська програмна ініціатива  Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на видання моніторингового звіту «Громадський моніторинг виконання плану заходів до Стратегії захисту та інтеграції ромської національної меншини в українське суспільство»

До участі в тендері запрошують організації, що надають послуги друку, макетування та верстки.

Пропозиції слід подати до 12:00 15 квітня на електронну адресу shvaiun@irf.kiev.ua.

У рядку «Тема» електронного повідомлення потрібно зазначити «Пропозиція на тендер».

За роз‘ясненнями щодо тендеру і технічних специфікацій звертайтесь, будь ласка, до Олександра Шваюна, менеджера Ромської програмної ініціативи за електронною адресою shvaiun@irf.kiev.ua.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники тендерної комісії можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати наступні документи:

–   тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;

– інформація про учасника тендеру (див. відповідний розділ технічних специфікацій).

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 16 квітня.

Контакти: Менеджер Ромської програмної ініціативи МФВ, Олександр Шваюн, shvaiun@irf.kiev.ua, (044) 461 95 00, (050) 468 47 11

 

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: