Конкурс «Підтримка служб паліативної допомоги вдома для дітей «Хоспіс вдома»»

МЕТА КОНКУРСУ:

“Хоспіс вдома” - послуга з надання паліативної допомоги мультидисциплінарною командою, що надається за місцем перебування пацієнта, зокрема вдома, за винятком тих пацієнтів, які перебувають в стаціонарних закладах системи охорони здоров’я.

Дата завершення конкурсу:

10.04.2015

Програма:

Громадське здоров'я

Програмна ініціатива «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження»

Конкурс «Підтримка служб паліативної допомоги вдома для дітей «Хоспіс вдома»»

Мета: підтримка ініціатив громадських організацій для розвитку педіатричної паліативної допомоги  “Хоспіс вдома”, яка створена або створюються громадськими організаціями, благодійними фондами у співпраці з державними закладами охорони здоров’я, що мають право обслуговувати дитяче населення.

Хоспіс – це стаціонарний заклад охорони здоров’я, що забезпечує цілодобове надання спеціалізованої паліативної допомоги.

Паліативна допомога – це підхід, який дозволяє покращити якість життя пацієнтів всіх вікових категорій із невиліковними захворюваннями та допомогти членам їх родин.

“Хоспіс вдома” – послуга з надання паліативної допомоги мультидисциплінарною командою, що надається за місцем перебування пацієнта, зокрема вдома, за винятком тих пацієнтів, які перебувають в стаціонарних закладах системи охорони здоров’я.

Учасники конкурсу: громадські організації, благодійні фонди, зареєстровані ініціативні групи, які працюють в сфері паліативної допомоги в Україні – у співпраці з державними медичними закладами, що мають право обслуговувати дитяче населення.

Активності, що можуть бути підтримані в рамках гранту:

  • адміністративні витрати діяльності виїзної служби;
  • консультації соціального працівника, психолога, юриста та інших спеціалістів за потребою;
  • організація та проведення візитів лікарів, середнього медичного персоналу;
  • організація підтримки членів родини, які здійснюють догляд (включаючи психологічну, соціальну та духовну складову);
  • друк інформаційних матеріалів для поширення серед населення щодо принципів роботи служби, переліку послуг, контактів;
  • підтримка висвітлення медіа-подій для загального населення, батьків та волонтерів з метою роз’яснення принципів надання такої допомоги, та залучення додаткових ресурсів (людських та фінансових) для розвитку педіатричної паліативної допомоги в регіонах;
  • проведення інформаційних заходів з представниками місцевих органів управління щодо фінансування педіатричної паліативної допомоги, зокрема виїзної служби “Хоспіс вдома” .

Умови надання підтримки новоствореним і діючим педіатричним службам  “Хоспіс вдома”:

спроможність забезпечити, на основі угоди чи меморандуму про співпрацю з державним або комунальним закладом охорони здоров’я, що має право надавати медичну допомогу дітям,  здійснювати роботу з підконтрольними лікарськими засобами для надання якісного знеболення та симптоматичного лікування;

– пріоритет буде надаватися організаціям, які:

  • мають додаткові джерела фінансування на підтримку діяльності служби дитячої паліативної допомоги вдома, зокрема для забезпечення витратних матеріалів для пацієнтів;
  • співпрацюють з медичними працівниками (лікарями та середнім медичним персоналом), який пройшов відповідне навчання та має сертифікати з надання паліативної допомоги;
  • мають вироблені механізми скерування, за потребою, паліативних пацієнтів до стаціонарних медичних закладів; 
  • мають чи будуть отримувати бюджетне фінансування для подальшого існування служби паліативної допомоги для дітей “Хоспіс вдома” після завершення проекту МФВ.

Критерії оцінки проектних пропозицій:

  • відповідність меті та пріоритетам конкурсу;
  • комплексність проекту, його спрямованість на вирішення низки взаємопов’язаних проблем з чіткими очікуваними результатами;
  • наявність чіткого плану реалізації проекту;
  • зваженість бюджету;
  • чітка визначеність та реалістичність стратегії поширення інформації щодо проведення заходів, поширення інформації про результати.

Зверніть увагу, що Програма не підтримуватиме проекти, спрямовані на закупівлю медичного обладнання та медикаментів. Один аплікант може подати не більше одного проекту.

Переможці конкурсу будуть запрошені на зустріч грантоотримувачів в м. Києві.

Загальний бюджет конкурсу — 1 350 000 гривень.

Максимальний розмір гранту — 300 000 гривень.

Останній термін подання проектів – 10 квітня 2015 року.

Результати розгляду проектів за конкурсом будуть оголошені до 30 квітня 2015 року.

Аплікаційна форма

Оригінал проектної заявки  та 2 копії слід подати особисто чи надіслати поштою на адресу:

Міжнародний фонд “Відродження”

вул. Артема, 46, м. Київ, 04053

Програмна ініціатива “Громадське здоров’я”.

Проект також необхідно обов’язково надіслати на електрону адресу менеджера Програмної ініціативи Ксенії Шаповал-Дейнега:  shapoval@irf.ua

 

 

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: