КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ 2 ВАКАНСІЙ В ПРОЕКТІ «ГРОМАДСЬКА СИНЕРГІЯ»

МЕТА КОНКУРСУ:

Міжнародний Фонд «Відродження» оголошує конкурс на заповнення вакансій у проекті «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства», який фінансується Європейським Союзом та реалізується Європейською програмною ініціативою МФВ.

Дата завершення конкурсу:

02.04.2018

Програма:

Європа і світ

Міжнародний Фонд «Відродження» оголошує конкурс на заповнення вакансій у проекті «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства», який фінансується Європейським Союзом та реалізується Європейською програмною ініціативою МФВ (далі – Проект): 

1)      Координатор аналітично-адвокаційної діяльності

Основні обов’язки:

  • Координація підготовки аналітичних документів (колективних та індивідуальних) в рамках Проекту, включаючи контроль за дотриманням стандартів аналітичної роботи, календарних планів тощо;
  • Координація підготовки адвокаційних та дискусійних заходів, діалогів зацікавлених сторін, презентацій аналітичних продуктів тощо;
  • Участь у комунікації аналітично-адвокаційної діяльності Проекту (висвітлення у ЗМІ, соцмережах тощо);
  • Участь у моніторингу виконання планів та підготовці звітів Проекту.

Вимоги до кандидатів:

  • Вища освіта в сфері європейських студій, державного управління, економіки, політології, права, інших суспільних наук;
  • Досвід роботи в громадських організаціях та/чи міжнародних організаціях/проектах не менше 3 років;
  • Обізнаність зі стандартами аналітичної діяльності та досвід редагування/координації підготовки колективних аналітичних продуктів
    • Обізнаність із питаннями європейської інтеграції України, а також європейською політикою
    • Вільне володіння українською та англійською мовами
    • Відмінні комунікаційні навики та здатність налагоджувати командну роботу
    • Висока самоорганізація, включаючи вміння визначати пріоритети, працювати над кількома завданнями одночасно та дотримуватися термінів

Кваліфікованих кандидатів просимо надсилати резюме і мотиваційний лист англійською мовою, а також зразки аналітичних робіт не пізніше 2 квітня 2018 року на адресу civic.synergy.project@gmail.com, зазначивши «координатор аналітично-адвокаційної діяльності»  в темі листа.

2)      Координатор навчально-просвітницької діяльності

Основні обов’язки:

  • Координація підготовки тренінгів, вебінарів, онлайн-курсів та інших навчальних заходів в рамках Проекту;
  • Координація підготовки посібників, методичних і навчальних матеріалів для членів Платформ;
  • У співпраці з комунікаційним менеджером Проекту – координація інформаційно-просвітницьких заходів Проекту, підготовка новин на сайт Проекту та зовнішні ресурси, інша комунікація щодо навчально-просвітницької діяльності Проекту;
  • Участь у моніторингу виконання планів та підготовці звітів Проекту.

Вимоги до кандидатів:

  • вища освіта у сфері управління, суспільних наук тощо;
  • принаймні 3-річний досвід роботи у громадських чи міжнародних організаціях/проектах;
  • досвід координації навчальних (тренінгових) програм;
  • відмінні організаційні та комунікативні навички, вміння працювати в команді;
  • вільне володіння українською, рівень англійської не нижче “Upper Intermediate”.

Бажані:

  • обізнаність із питаннями європейської інтеграції України, а також європейською політикою
  • досвід організації інформаційно-просвітницьких заходів
  • знання технологій та методів онлайн освіти
  • знання/навики стратегічного планування, моніторингу та оцінки та інших питань управління організаціями/мережевими структурами.

Кваліфікованих кандидатів просимо надсилати резюме і мотиваційний лист англійською мовою не пізніше 2 квітня 2018 року на адресу civic.synergy.project@gmail.com, зазначивши «Координатор навчально-просвітницької діяльності»  в темі листа.

За обома вакансіями пропонуємо:

  • дружній колектив і гідну оплату праці (на умовах повної зайнятості);
  • цікаву та амбітну роботу, спрямовану на прискорення євроінтеграційних перетворень в країні;
  • широкі можливості професійного розвитку, напрацювання ділових контактів тощо.

_________________________________________

Довідково:

Проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства»  фінансується Європейським Союзом і співфінансується та виконується Міжнародним Фондом «Відродження». Його метою є посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ через зміцнення спроможності та активізацію діяльності Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП). Проект передбачає такі компоненти: «Посилення спроможностей Платформ», «Аналіз політики, адвокація і діалог», «Підвищення обізнаності і комунікація», «Співпраця з ЄС та Східним Партнерством», а також «Надання суб-грантів на підтримку діяльності Платформ». Проект триватиме до 2019 року включно.

Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства (УНП)  – утворена в 2011 році об’єднання з понад 200 проєвропейських організацій громадянського суспільства України, що є частиною мережі організацій громадянського суспільства країн Східного Партнерства і країн-членів ЄС. Платформа займається моніторингом та аналізом використання Україною можливостей Східного партнерства ЄС, адвокатуванням реформ та інформаційно-просвітницькою роботою. Працює в форматі 5 робочих тематичних груп; управління здійснюється Керівним комітетом, до якого входить Національний координатор УНП і координатори робочих груп. Поточну роботу забезпечує Секретаріат Платформи.

Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС (ПГС) – створений відповідно до ст. 469  Угоди про асоціацію орган громадського контролю за виконанням Угоди, що складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету (ЄЕСК) з іншої. ПГС готує спільні позиційні документи, які затверджує на своїх зустрічах двічі на рік. Українська сторона  платформи (УС ПГС) складається з 15 членів – 9 представників громадських організацій, профспілок і роботодавців, а також 6 координаторів тематичних груп. Робота УС ПГС підтримується 6 тематичними робочими групами, до яких входять біля 250 громадських організацій, профспілок і організацій роботодавців. УС ПГС ставить собі за мету налагодити широкий процес участі громадськості у виконанні Угоди та моніторингу її реалізації, збільшити суспільну обізнаність із завданнями Угоди та можливостями, які вона відкриває перед суспільством, а також налагодити взаємодію із партнерами в громадянському суспільстві ЄС.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: