Конкурс на посаду менеджера Ініціативи «Допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні»

МЕТА КОНКУРСУ:

За пропозицією засновника Міжнародного фонду «Відродження» Джорджа Сороса, фонд розпочинає ініціативу з допомоги ВПО в Україні. Серед її першочергових завдань – сприяння працевлаштуванню та інтеграції ВПО, створення можливостей для започаткування та розвитку ними власного бізнесу.

Дата завершення конкурсу:

30.01.2015

Програма:

Правління

Міжнародний фонд «Відродження»

оголошує конкурс на посаду менеджера Ініціативи «Допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні»

Міжнародний фонд «Відродження» є національною фундацією, яка входить до мережі фондів, заснованої фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. Фонд є благодійною організацією, покликаною сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства та сприяння реформам в Україні. Фонд будує свою стратегію відповідно до викликів та потреб громадянського суспільства України у поточному контексті. 

Анексія Криму Російською федерацією та неоголошена війна на Сході України у 2014-2015 роках спричинили масове переселення громадян із цих регіонів України. Державні інституції не були готові до швидкого та ефективного вирішення проблем, пов’язаних з внутрішньо переміщеними особами (ВПО), серед найгостріших з яких – працевлаштування, житло, складнощі з інтеграцією у нових місцях проживання та серед нових громад. 

За пропозицією засновника Міжнародного фонду «Відродження» Джорджа Сороса, фонд розпочинає ініціативу з допомоги ВПО в Україні. Серед її першочергових завдань – сприяння працевлаштуванню та інтеграції ВПО, створення можливостей для започаткування та розвитку ними власного бізнесу.

У межах цієї ініціативи фонд планує підтримку швидких короткотермінових проектів з допомоги працевлаштуванню та професійної орієнтації ВПО; сприяння організації та роботі курсів професійної перекваліфікації, бізнес-інкубаторів тощо задля розвитку малого бізнесу, започаткованого ВПО; а також адвокацію впровадження дієвих механізмів державної підтримки ВПО.

У впровадженні ініціативи фонд планує співпрацювати з іншими міжнародними донорським організаціями.

Перший етап ініціативи триватиме до кінця 2015 року. Ініціативу може бути продовжено.

Для координації та адміністрування названих  вище проектів, фонд оголошує конкурс на посаду менеджера програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України».

Основні посадові обов’язки: 

– Менеджмент ініціативи з допомоги внутрішньо переміщеним особам в Україні та координація інших напрямків діяльності фонду, спрямованих на підтримку внутрішньо переміщених осіб;

– Адміністрування грантових проектів, що реалізовуватимуться в рамках ініціативи  (підготовка конкурсних оголошень, надання консультацій потенційним аплікатам, моніторинг та оцінка підтриманих проектів);

– Налагодження партнерств із органами державної влади та місцевого самоврядування, міжнародними донорськими організаціями та бізнесом;

– Внесення на розгляд адміністрації та експертних рад фонду пропозицій щодо підтримки та розвитку ініціатив, спрямованих на допомогу ВПО. 

Вимоги до претендентів:

– повна вища освіта у галузі суспільних наук; 

– володіння англійською мовою, у обсязі, достатньому для виконання посадових обов’язків; 

– добре володіння проблематикою та потребами ВПО; наявність розгалуженої мережі контактів у волонтерському середовищі, серед громадських рухів та проектів, спрямованих на допомогу ВПО; обізнаність з діяльністю донорів у сфері ВПО;

– принаймні 3-5 років досвіду роботи у громадському секторі; досвід грантового менеджменту, включно із аналізом бюджетів, оцінкою фінансової звітності, здійсненням моніторингових візитів та оцінки буде перевагою;

– перевагою є досвід з роботи бізнес-інкубаторів та/або практики розвитку малого та середнього бізнесу;

– знання програмного менеджменту, включно зі стратегічним плануванням;

– орієнтованість на результат та високий рівень умотивованості; спроможність ефективно працювати як незалежно, так і в команді;

– відмінні навички усної та письмової комунікації;

– готовність до відрядження по Україні та за кордон.


Початок роботи
: 16 лютого 2015 року

Заробітна плата: конкурентоспроможна, залежатиме від кваліфікації кандидата та результатів співбесіди. 

Для участі у конкурсі, будь ласка, не пізніше 17.00 30 січня 2015 року надішліть своє детальне резюме (Сurriculum vitae) та супроводжувальний лист українською та англійською мовами  Христині Шульзі (k.shulga@irf.kiev.ua) з позначкою «Конкурс на заміщення посади менеджера програмної ініціативи».

Кандидати, відібрані за поданими резюме будуть запрошені на співбесіду до 6 лютого 2015 р.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: